13.09.2011

13.09.2011

19:00

0″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

OFF program

Dům Bernardy Alby

Federico García Lorca

EVRYBÁBY, Plzeň, CZE

14.09.2011

14.09.2011

12:54

0″

Komorní divadlo – klub

A navíc

Workshop

14.09.2011

16:00

95″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Orestek

Eurípides a kol.

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE

Jan Frič

14.09.2011

19:00

180″

Velké divadlo

Hlavní program

Strýček Váňa

A. P. Čechov

VACHTANGOVOVO DIVADLO, Moskva, RUS

Rimas Tuminas

14.09.2011

19:00

0″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

OFF program

NANOHACH, , CZE

15.09.2011

15.09.2011

16:00

150″

Sál Peklo

Hlavní program

Brand / Oheň

Henrik Ibsen

TRANSTEATRAL, Praha, CZE

Štěpán Pácl

15.09.2011

20:00

140″

Komorní divadlo

Hlavní program

Naši furianti

Ladislav Stroupežnický

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Jan Borna

16.09.2011

16.09.2011

13:00

165″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Romeo a Julie

William Shakespeare

DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE

Anna Petrželková

16.09.2011

15:00

20″

Smetanovy sady

Open air

ECHT STREET PUPPETS, Praha, CZE

16.09.2011

17:00

75″

Sál Peklo

Hlavní program

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

Rastislav Ballek

16.09.2011

17:00

20″

Smetanovy sady

Open air

ECHT STREET PUPPETS, Praha, CZE

16.09.2011

20:00

90″

Komorní divadlo

Hlavní program

Racek

Anton Pavlovič Čechov

MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO, Kladno, CZE

Daniel Špinar

16.09.2011

20:00

200″

Velké divadlo

Hlavní program

Led

Vladimír Sorokin

NEMZETI SZÍNHÁZ, BUDAPEST / NÁRODNÍ DIVADLO, Budapešť, HUN

Kornél Mundruczó

16.09.2011

20:00

55″

Proluka Theatrum Mundi

Open air

GEISSLERS HOFCOMOEDIANTEN, , CZE

Petr Hašek

17.09.2011

17.09.2011

12:00

80″

Divadlo Alfa

Hlavní program

M. H. L.

Sláva Daubnerová

P.A.T. platforma pre súčasné divadlo, Bratislava, SVK

Sláva Daubnerová

17.09.2011

15:00

75″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

Historický monolog

Milada Součková

NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE

J. A. Pitínský

17.09.2011

17:30

45″

Sál Peklo

Hlavní program

Ženský chór

Marta Górnicka

DIVADELNÍ ÚSTAV ZBIGNIEWA RASZEWSKÉHO, Varšava, POL

Marta Górnicka

17.09.2011

19:00

75″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

Historický monolog

Milada Součková

NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE

J. A. Pitínský

17.09.2011

19:00

200″

Velké divadlo

Hlavní program

Led

Vladimír Sorokin

NEMZETI SZÍNHÁZ, BUDAPEST / NÁRODNÍ DIVADLO, Budapešť, HUN

Kornél Mundruczó

17.09.2011

19:00

0″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

OFF program

CIRKUS MLEJN, Praha, CZE

17.09.2011

20:00

150″

Komorní divadlo

Hlavní program

Korespondence V+W

Dora Viceníková

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, BRNO, CZE

Jan Mikulášek

17.09.2011

21:00

0″

Proluka Theatrum Mundi

Open air

Finis Terrae

Divadlo Continuo

DIVADLO CONTINUO, Švestkový dvůr, Malovice, CZE

Pavel Šťourač

18.09.2011

18.09.2011

10:00

120″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

Festivalová beseda

Festivalová beseda

Workshop

Festivalová beseda

18.09.2011

13:00

60″

Sál Peklo

Hlavní program

Stůl

Karbido

KARBIDO, Wroclaw, POL

Karbido

18.09.2011

15:00

150″

Komorní divadlo

Hlavní program

Dealer’s Choice

Patrick Marber

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Jiří Pokorný

18.09.2011

17:00

60″

Sál Peklo

Hlavní program

Stůl

Karbido

KARBIDO, Wroclaw, POL

Karbido

18.09.2011

19:00

180″

Velké divadlo

Hlavní program

Rigoletto

Giuseppe Verdi

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Róbert Alföldi

19.09.2011

19.09.2011

19:00

150″

Komorní divadlo

Hlavní program

Dealer’s Choice

Patrick Marber

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Jiří Pokorný

20.09.2011

21.09.2011

21.09.2011

19:00

0″

Komorní divadlo

Epilog

Po zkoušce

Ingmar Bergman

DIVADLO V ŘEZNICKÉ, Praha, CZE

Martin Huba

22.09.2011

22.09.2011

19:00

80″

Komorní divadlo

Epilog

Moje strašidlo

Felix Mitterer

ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE

Martin Čičvák