11.09.2018

11.09.2018

17:00

119″

Kino Měštanská Beseda

Doprovodné akce

FILM

Kornél Mundruczó

11.09.2018

20:00

80″

Moving Station

Johan uvádí

JAKUB ČERMÁK & JOHAN, Plzeň, CZE

Jakub Čermák, Johan

11.09.2018

20:00

123″

Kino Měštanská Beseda

Doprovodné akce

FILM

Kornél Mundruczó

12.09.2018

12.09.2018

16:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

ADRIAN SCHVARZSTEIN, JÜRATE ŠIRVYTE-RUKŠTELE, ,

12.09.2018

18:00

80″

Moving Station

Johan uvádí

JAKUB ČERMÁK & JOHAN, Plzeň, CZE

Jakub Čermák, Johan

12.09.2018

18:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

ADRIAN SCHVARZSTEIN, JÜRATE ŠIRVYTE-RUKŠTELE, ,

12.09.2018

19:00

180″

Nová scéna

Hlavní program

ILIAS

Homér

SNG DRAMA LJUBLJANA, MESTNO GLEDALIŠČE LJUBLJANSKO, CANKARJEV DOM, Lublaň, SVN

Jernej Lorenci

12.09.2018

20:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

12.09.2018

21:00

50″

náměstí Republiky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

BÄNGDITOS, Hamburg, DEU

13.09.2018

13.09.2018

10:30

60″

Divadlo Alfa

Hlavní program

BÍLÝ TESÁK

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE

Jakub Vašíček

13.09.2018

13:00

100″

Malá scéna

Hlavní program

HOMO FABER

Max Frisch

ČINOHERNÍ STUDIO, Ústí nad Labem, CZE

David Šiktanc

13.09.2018

13:00

165″

Velké divadlo

Hlavní program

TAJNÝ ŽIVOT FRIEDMANOVÝCH

Marcin Wierzchowski, Daniel Sołtysiński

TEATR LUDOWY, Krakov, POL

Marcin Wierzchowski

13.09.2018

15:30

60″

DEPO2015 – malá scéna

Hlavní program

POSTFAKTÓTUM

Blaho Uhlár a kolektiv

DIVADLO STOKA, Bratislava, SVK

Blaho Uhlár

13.09.2018

15:30

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

13.09.2018

16:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

ADRIAN SCHVARZSTEIN, JÜRATE ŠIRVYTE-RUKŠTELE, ,

13.09.2018

16:30

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

13.09.2018

17:00

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

13.09.2018

17:00

80″

Moving Station

Johan uvádí

JAKUB ČERMÁK & JOHAN, Plzeň, CZE

Jakub Čermák, Johan

13.09.2018

18:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

ADRIAN SCHVARZSTEIN, JÜRATE ŠIRVYTE-RUKŠTELE, ,

13.09.2018

18:30

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

13.09.2018

19:00

165″

Velké divadlo

Hlavní program

TAJNÝ ŽIVOT FRIEDMANOVÝCH

Marcin Wierzchowski, Daniel Sołtysiński

TEATR LUDOWY, Krakov, POL

Marcin Wierzchowski

13.09.2018

20:00

105″

Nová scéna

Hlavní program

MARYŠA

Alois Mrštík, Vilém Mrštík

NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE

Jan Mikulášek

13.09.2018

21:00

50″

náměstí Republiky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

BÄNGDITOS, Hamburg, DEU

13.09.2018

21:30

120″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

MOC BEZMOCNÝCH

Václav Havel

DIVADLO FESTE, Brno, CZE

14.09.2018

14.09.2018

10:30

50″

Divadlo Alfa

Plzeň uvádí

DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE

Tomáš Dvořák

14.09.2018

13:00

135″

Malá scéna

Hlavní program

VYROZUMĚNÍ

Václav Havel

KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE

Vojtěch Štěpánek

14.09.2018

14:00

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

14.09.2018

15:30

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

14.09.2018

16:30

155″

Velké divadlo

Hlavní program

DYNASTIE

Stefano Massini

DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE

Michal Dočekal

14.09.2018

17:00

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

14.09.2018

17:00

55″

Moving Station

Johan uvádí

MISS AMERIKA

Spitfire Company & Mckenzie Tomski

SPITFIRE COMPANY, Praha, CZE

Miřenka Čechová, Martin Tvrdý

14.09.2018

18:00

60″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

FABERTEATER, Turín, ITA

14.09.2018

20:00

170″

Nová scéna

Hlavní program

LIDÉ, MÍSTA A VĚCI

Duncan Macmillan

DIVADLO ANDREJA BAGARA, Nitra, SVK

Marián Amsler

14.09.2018

20:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

14.09.2018

21:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

14.09.2018

21:30

120″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

MOC BEZMOCNÝCH

Václav Havel

DIVADLO FESTE, Brno, CZE

15.09.2018

15.09.2018

11:00

80″

Divadlo Alfa

Hlavní program

DENÍK ZLODĚJE

Tereza Marečková, Miloslav König, Jan Nebeský (Masopust)

DIVADELNÍ SPOLEČNOST MASOPUST, Praha, CZE

Jan Nebeský

15.09.2018

14:00

90″

Moving Station

Hlavní program

MEETFACTORY, Praha, CZE

Viktorie Čermáková

15.09.2018

16:00

30″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

FABERTEATER, Turín, ITA

15.09.2018

17:00

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

15.09.2018

17:00

85″

Radnice města Plzně

Hlavní program

SPOLEČENSTVO VLASTNÍKŮ

Jiří Havelka

VOSTO5, Praha, CZE

Jiří Havelka

15.09.2018

18:00

30″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

FABERTEATER, Turín, ITA

15.09.2018

18:30

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

15.09.2018

20:00

100″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

NACHLASS - HRY BEZ OSOB

Stefan Kaegi, Dominic Huber (Rimini Protokoll)

RIMINI PROTOKOLL, THÉATRE DE VIDY, Lausanne, CHE

Stefan Kaegi / Dominic Huber

15.09.2018

20:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

15.09.2018

20:30

85″

Radnice města Plzně

Hlavní program

SPOLEČENSTVO VLASTNÍKŮ

Jiří Havelka

VOSTO5, Praha, CZE

Jiří Havelka

16.09.2018

16.09.2018

11:00

150″

Velké divadlo

Plzeň uvádí

LINIE KRÁSY

Alan Hollinghurst

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Natália Deáková

16.09.2018

14:00

130″

DEPO2015 - velký sál

Doprovodné akce

GAME

Janek Lesák, Natálie Preslová

JIHOČESKÉ DIVADLO - MALÉ DIVADLO, České Budějovice, CZE

Janek Lesák

16.09.2018

14:30

200″

Malá scéna

Hlavní program

RACEK

Anton Pavlovič Čechov

LOTYŠSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Riga, LVA

Elmars Senkovs

16.09.2018

15:00

110″

Moving Station

Hlavní program

MÝCENÍ

Thomas Bernhard

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE

Jan Mikulášek

16.09.2018

19:00

130″

DEPO2015 - velký sál

Doprovodné akce

GAME

Janek Lesák, Natálie Preslová

JIHOČESKÉ DIVADLO - MALÉ DIVADLO, České Budějovice, CZE

Janek Lesák

16.09.2018

20:00

90″

Nová scéna

Hlavní program

ZDÁNÍ ŽIVOTA

Kata Wéber

DIVADLO PROTON, BUDAPEŠŤ, HUN

Kornél Mundruczó

17.09.2018

17.09.2018

20:00

50″

Moving Station

Johan uvádí

NOW AT ONCE

My Johansson

MY JOHANSSON A ECHO ECHO DANCE THEATRE COMPANY, Londonderry, GBR

18.09.2018

18.09.2018

20:00

50″

Moving Station

Johan uvádí

BROKEN WORDS

Liao I – wu, Ivo Hucl & Johan

LIAO I–WU, IVO HUCL & JOHAN, Plzeň, CZE

19.09.2018

19.09.2018

19:00

120″

Divadlo Alfa

Epilog

VRAŽDA KRÁLE GONZAGA

Jiří Havelka a Dejvické divadlo

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Jiří Havelka

20.09.2018

20.09.2018

19:00

120″

Velké divadlo

Epilog

SKLENĚNÝ STROP

David Hare

DIVADLO UNGELT, Praha, CZE

Vít Vencl