12.09.2017

12.09.2017

17:00

88″

Kino Měštanská Beseda

A navíc

FILM

David Mamet

12.09.2017

20:00

80″

Kino Měštanská Beseda

A navíc

FILM

Olga Sommerová

12.09.2017

20:00

70″

Moving Station

Johan uvádí

Internet věcí

Jiří Honzírek

JOHAN, Plzeň, CZE

Jiří Honzírek

13.09.2017

13.09.2017

15:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Gumová hlava / VSTUP ZDARMA

Otto il Bassotto

OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA

Otto il Bassotto

13.09.2017

16:30

130″

Malá scéna

Hlavní program

Talentovaný pan Ripley

Patricia Highsmith

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Natália Deáková

13.09.2017

18:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Gumová hlava / VSTUP ZDARMA

Otto il Bassotto

OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA

Otto il Bassotto

13.09.2017

19:30

180″

Velké divadlo

Hlavní program

Zločin a trest

Fjodor Michajlovič Dostojevskij

VÍGSZÍNHÁZ, Budapešť, HUN

Michal Dočekal

13.09.2017

20:00

70″

Moving Station

Johan uvádí

Internet věcí

Jiří Honzírek

JOHAN, Plzeň, CZE

Jiří Honzírek

14.09.2017

14.09.2017

10:30

80″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Gazdina roba

Gabriela Preissová, Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE

Jakub Vašíček j.h.

14.09.2017

13:00

150″

Malá scéna

Hlavní program

DIVADLO LETÍ, Praha, CZE

Martina Schlegelová

14.09.2017

13:00

60″

Malá scéna - suterén

Hlavní program

Bůj je DJ

Falk Richter

DIVADLO PETRA MANKOVECKÉHO, Bratislava, SVK

Šimon Ferstl

14.09.2017

13:00

70″

Moving Station

Johan uvádí

Internet věcí

Jiří Honzírek

JOHAN, Plzeň, CZE

Jiří Honzírek

14.09.2017

15:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Gumová hlava / VSTUP ZDARMA

Otto il Bassotto

OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA

Otto il Bassotto

14.09.2017

17:00

90″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

Bláznovy zápisky

Nikolaj Vasiljevič Gogol

KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ/ORLAI PRODUKCIÓS IRODA/FÜGE/MASZK EGYESÜLET, Budapešť, HUN

Viktor Bodó

14.09.2017

17:30

150″

Malá scéna

Hlavní program

DIVADLO LETÍ, Praha, CZE

Martina Schlegelová

14.09.2017

17:30

70″

Moving Station

Johan uvádí

Internet věcí

Jiří Honzírek

JOHAN, Plzeň, CZE

Jiří Honzírek

14.09.2017

18:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Gumová hlava / VSTUP ZDARMA

Otto il Bassotto

OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA

Otto il Bassotto

14.09.2017

20:30

90″

Nová scéna

Hlavní program

Holzwege

Marta Sokołowska

TR WARSZAWA, Varšava, POL

Katarzyna Kalwat

15.09.2017

15.09.2017

10:00

150″

Nová scéna

Hlavní program

Liduschka (Baarová)

Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Roman Meluzín

15.09.2017

14:00

65″

Moving Station

Hlavní program

Na slepičích křídlech

Irena Brežná

BRATISLAVSKÉ BÁBKOVÉ DIVADLO, Bratislava, SVK

Katarína Aulitisová

15.09.2017

15:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Gumová hlava / VSTUP ZDARMA

Otto il Bassotto

OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA

Otto il Bassotto

15.09.2017

16:30

80″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Hovory na útěku

Bertolt Brecht

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Jan Borna, Miroslav Hanuš

15.09.2017

18:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Gumová hlava / VSTUP ZDARMA

Otto il Bassotto

OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA

Otto il Bassotto

15.09.2017

19:00

170″

Velké divadlo

Hlavní program

Klid

Attila Bartis

NÁRODNÍ DIVADLO TÂRGU-MUREȘ, Târgu Mureș, ROU

Radu Afrim

15.09.2017

19:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Hobo / VSTUP ZDARMA

Paolo Locci

BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA

Paolo Locci

15.09.2017

21:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Hobo / VSTUP ZDARMA

Paolo Locci

BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA

Paolo Locci

16.09.2017

16.09.2017

11:00

55″

Malá scéna

Hlavní program

Lidový kousek

Ivana Uhlířová, Michal Kern, Miloslav König

DIVADELNÍ SPOLEČNOST MASOPUST, Praha, CZE

Ivana Uhlířová, Michal Kern, Miloslav König

16.09.2017

14:30

95″

Divadlo Alfa

Hlavní program

PS: … odepiš!

Lukáš Brutovský

DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE

Lukáš Brutovský

16.09.2017

17:00

145″

Velké divadlo

Hlavní program

DIVADLO POD PALMOVKOU, Praha, CZE

Jan Nebeský

16.09.2017

19:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Hobo / VSTUP ZDARMA

Paolo Locci

BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA

Paolo Locci

16.09.2017

19:30

135″

Nová scéna

Hlavní program

Smutek

Anne-Cécile Vandalem

DAS FRÄULEIN (KOMPANIE), Brusel, BEL

Anne-Cécile Vandalem

16.09.2017

20:30

135″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

TEATR ŁAŻNIA NOWA, Krakov, POL

Michał Borczuch

16.09.2017

21:00

0″

U branky - VSTUP ZDARMA

A navíc

Hobo / VSTUP ZDARMA

Paolo Locci

BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA

Paolo Locci

17.09.2017

17.09.2017

10:30

75″

Moving Station

Hlavní program

Bludiště seznamů

Martin Smolka a Jiří Adámek

BOCA LOCA LAB, Praha, CZE

Jiří Adámek

17.09.2017

13:00

140″

Malá scéna

Hlavní program

Divoká kachna

Henrik Ibsen

KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE

David Šiktanc

17.09.2017

16:30

135″

Velké divadlo

Hlavní program

Vzkříšení

Daniel Doubt

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Michal Vajdička

17.09.2017

16:30

150″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

Měsíc nad řekou

Fráňa Šrámek

SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE

Anna Petrželková

17.09.2017

18:30

75″

Moving Station

Hlavní program

Bludiště seznamů

Martin Smolka a Jiří Adámek

BOCA LOCA LAB, Praha, CZE

Jiří Adámek

17.09.2017

20:00

135″

Nová scéna

Hlavní program

Smutek

Anne-Cécile Vandalem

DAS FRÄULEIN (KOMPANIE), Brusel, BEL

Anne-Cécile Vandalem

18.09.2017

18.09.2017

19:00

135″

Velké divadlo

Hlavní program

Vzkříšení

Daniel Doubt

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Michal Vajdička

18.09.2017

20:00

65″

Moving Station

Johan uvádí

Fragmenty milostných obrazů

Petr Boháč, Miřenka Čechová

SPITFIRE COMPANY, Praha, CZE

Petr Boháč, Miřenka Čechová

19.09.2017

19.09.2017

19:00

150″

Velké divadlo

Epilog

Lucerna

Alois Jirásek

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Hana Burešová

19.09.2017

20:00

45″

Moving Station

Johan uvádí

Witajcie

Aurora Lubos

AURORA LUBOS, Gdaňsk, POL

Aurora Lubos

20.09.2017

20.09.2017

19:00

140″

Nová scéna

Epilog

Šašek a syn

Bolek Polívka

DIVADLO BOLKA POLÍVKY, Brno, CZE

Bolek Polívka

21.09.2017

21.09.2017

19:00

140″

Nová scéna

Epilog

Šašek a syn

Bolek Polívka

DIVADLO BOLKA POLÍVKY, Brno, CZE

Bolek Polívka

21.09.2017

20:00

75″

Moving Station

Johan uvádí

Oneness

Martin Dvořák, Lukáš Leopold

PROART COMPANY A PHASE ZERO PRODUCTIONS, Praha, CZE

Martin Dvořák, Lukáš Leopold