06.09.2016

06.09.2016

17:00

86″

Kino Měštanská Beseda

Doprovodné akce

FILM

Aki Kaurismäki

06.09.2016

20:00

50″

Moving Station

Johan uvádí

Jak zabít Hamleta

Jan Komárek, Andrea Miltner, Jana Weberová

JAN KOMÁREK, ANDREA MILTNER, JANA WEBEROVÁ, Různé,

06.09.2016

20:00

118″

Kino Měštanská Beseda

Doprovodné akce

FILM

Kirill Serebrennikov

07.09.2016

07.09.2016

14:00

180″

Ulice v Plzni

Johan uvádí

FADUNITO, Cervera, ESP

07.09.2016

18:30

260″

Nová scéna

Hlavní program

Mýcení

Thomas Bernhard

TEATR POLSKI, VRATISLAV, POL

Krystian Lupa

07.09.2016

20:00

60″

Moving Station

Johan uvádí

NA PERÓNĚ, Košice, SVK

08.09.2016

08.09.2016

10:00

540″

Muzeum loutek

Doprovodné akce

μSPUTNIK

Dominik Migač, Tereza Černá

KATEDRA ALTERNATIVNÍHO A LOUTKOVÉHO DIVADLA, DAMU, Praha, CZE

Dominik Migač, Tereza Černá

08.09.2016

11:00

75″

Divadlo Alfa

Hlavní program

O bílé lani

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček, Jiří Vyšohlíd a kol.

DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE

Jakub Vašíček

08.09.2016

11:00

45″

Moving Station

Johan uvádí

KARTEL, Praha, CZE

08.09.2016

13:00

130″

Velké divadlo

Hlavní program

Pěna dní

Boris Vian

KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE

SKUTR

08.09.2016

16:30

150″

Malá scéna

Hlavní program

Strýček Váňa

Anton Pavlovič Čechov

HaDIVADLO, Brno, CZE

Ivan Buraj

08.09.2016

18:00

45″

Moving Station

Johan uvádí

KARTEL, Praha, CZE

08.09.2016

20:00

60″

Zach´s pub

Hudba před spaním

Koncert, ,

08.09.2016

20:30

120″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

DIVADLO PROTON, BUDAPEŠŤ, HUN

Kornél Mundruczó

09.09.2016

09.09.2016

10:00

540″

Muzeum loutek

Doprovodné akce

μSPUTNIK

Dominik Migač, Tereza Černá

KATEDRA ALTERNATIVNÍHO A LOUTKOVÉHO DIVADLA, DAMU, Praha, CZE

Dominik Migač, Tereza Černá

09.09.2016

13:30

70″

Malá scéna

Hlavní program

Dvojí domov / z Čepa

Jan Nebeský – Lucie Trmíková – David Prachař & Experimentální prostor NoD

EXPERIMENTÁLNÍ PROSTOR NOD, PRAHA, CZE

Jan Nebeský

09.09.2016

14:00

180″

Ulice v Plzni

Johan uvádí

FADUNITO, Cervera, ESP

09.09.2016

16:00

150″

Velké divadlo

Hlavní program

Petrolejové lampy

Jaroslav Havlíček

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, BRNO, CZE

Martin Glaser

09.09.2016

20:00

140″

Nová scéna

Hlavní program

(M)učedník

Marius von Mayenburg

GOGOLOVO CENTRUM, MOSKVA, RUS

Kirill Serebrennikov

09.09.2016

20:00

60″

Zach´s pub

Hudba před spaním

Koncert, ,

09.09.2016

20:30

50″

DEPO2015 - velký sál

Johan uvádí

IRINA ANDREEVA, Praha, RUS

09.09.2016

21:30

40″

Skupova ulice

Open air

Zářící město

Jan Mocek, Táňa Švehlová

JAN MOCEK, TÁŇA ŠVEHLOVÁ, Praha, CZE

10.09.2016

10.09.2016

10:00

540″

Muzeum loutek

Doprovodné akce

μSPUTNIK

Dominik Migač, Tereza Černá

KATEDRA ALTERNATIVNÍHO A LOUTKOVÉHO DIVADLA, DAMU, Praha, CZE

Dominik Migač, Tereza Černá

10.09.2016

11:30

90″

Nová scéna

Plzeň uvádí

Vojcek

Georg Büchner

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

SKUTR

10.09.2016

17:30

60″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Solo lamentoso

Sláva Daubnerová

SLÁVA DAUBNEROVÁ, , SVK

Sláva Daubnerová

10.09.2016

19:00

65″

Moving Station

Johan uvádí

MEETFACTORY, SUDABEH MOHAFEZ, Praha, CZE

10.09.2016

19:30

105″

Malá scéna

Hlavní program

ČINOHRA SLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA, BRATISLAVA, SVK

Rastislav Ballek

10.09.2016

19:30

170″

Velké divadlo

Hlavní program

Zimní pohádka

William Shakespeare

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Ondrej Spišák

10.09.2016

20:00

60″

Zach´s pub

Hudba před spaním

Koncert, ,

10.09.2016

20:30

50″

DEPO2015 - velký sál

Johan uvádí

IRINA ANDREEVA, Praha, RUS

10.09.2016

21:30

40″

Skupova ulice

Open air

Zářící město

Jan Mocek, Táňa Švehlová

JAN MOCEK, TÁŇA ŠVEHLOVÁ, Praha, CZE

11.09.2016

11.09.2016

11:00

45″

Velké divadlo

Hlavní program

Čechy leží u moře

Radek Malý, Vít Peřina, Michaela Homolová a kol.

NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE

Michaela Homolová

11.09.2016

11:55

60″

Moving Station

Johan uvádí

DISKUSE, ,

11.09.2016

13:00

90″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Posedlost

Jan Mikulášek, Dora Viceníková a kol.

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE

Jan Mikulášek

11.09.2016

15:30

160″

Malá scéna

Hlavní program

Slyšení

Tomáš Vůjtek

KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE

Ivan Krejčí

11.09.2016

16:00

118″

Moving Station

Doprovodné akce

FILM

Kirill Serebrennikov

11.09.2016

19:30

150″

Nová scéna

Hlavní program

NARODOWY STARY TEATR, KRAKOV, POL

Krzysztof Garbaczewski

11.09.2016

20:00

40″

Moving Station

Johan uvádí

Godt og ondt

Kozubková, Krausová, Křivánková

KOLONIE, z.s., Praha, CZE

11.09.2016

21:30

40″

Skupova ulice

Open air

Zářící město

Jan Mocek, Táňa Švehlová

JAN MOCEK, TÁŇA ŠVEHLOVÁ, Praha, CZE

12.09.2016

12.09.2016

20:00

50″

Moving Station

Johan uvádí

ELIŠKA BRTNICKÁ, CIRKUS MLEJN, Praha, CZE

13.09.2016

13.09.2016

20:00

40″

Moving Station

Johan uvádí

DIVADELNÍ SPOLEČENSTVÍ TYAN, Plzeň, CZE

14.09.2016

14.09.2016

19:00

135″

Nová scéna

Epilog

S úsměvy idiotů

Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Jan Borna a Miroslav Hanuš