08.09.2015

08.09.2015

17:00

110″

Kino Měštanská Beseda

Ostatní

FILM

Alfred Hitchcock

09.09.2015

09.09.2015

16:00

90″

Divadlo Alfa

Hlavní program

BRÉMSKÁ SVOBODA

Rainer Werner Fassbinder

MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO, Kladno, CZE

Martin Františák

09.09.2015

18:30

250″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

(A)POLLONIA

Krzysztof Warlikowski, Jacek Poniedziałek, Piotr Gruszczyński

NOWY TEATR, Varšava, POL

Krzysztof Warlikowski

09.09.2015

20:00

135″

Velké divadlo

Hlavní program

NETOPÝR

Kornél Mundruczó, Kata Wéber

TR WARSZAWA, Varšava, POL

Kornél Mundruczó

10.09.2015

10.09.2015

13:00

70″

Malá scéna

Hlavní program

STK THEATRE CONCEPT, Praha, CZE

SKUTR

10.09.2015

15:00

130″

Velké divadlo

Hlavní program

MRTVÉ DUŠE

Nikolaj Vasiljevič Gogol

MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO, Brno, CZE

Hana Burešová

10.09.2015

15:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Open air

ZELENÝ MUŽ

Adrian Schvarzstein

ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP

Adrian Schvarzstein

10.09.2015

16:00

180″

Parking divadlo

Open air

PLAY UNDERGROUND

Jan Mocek, Táňa Švehlová

PLAY UNDERGROUND, Praha, CZE

Jan Mocek

10.09.2015

17:00

35″

Proluka Theatrum Mundi

Open air

STUDIO DAMÚZA, PRAHA, CZE

Kolektiv

10.09.2015

18:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Open air

ZELENÝ MUŽ

Adrian Schvarzstein

ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP

Adrian Schvarzstein

10.09.2015

18:30

250″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

(A)POLLONIA

Krzysztof Warlikowski, Jacek Poniedziałek, Piotr Gruszczyński

NOWY TEATR, Varšava, POL

Krzysztof Warlikowski

11.09.2015

11.09.2015

13:00

100″

Divadlo Alfa

Hlavní program

SVATBA

Bertolt Brecht

SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE

Anna Petrželková

11.09.2015

15:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Open air

ZELENÝ MUŽ

Adrian Schvarzstein

ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP

Adrian Schvarzstein

11.09.2015

15:00

180″

Parking divadlo

Open air

PLAY UNDERGROUND

Jan Mocek, Táňa Švehlová

PLAY UNDERGROUND, Praha, CZE

Jan Mocek

11.09.2015

16:00

155″

Velké divadlo

Hlavní program

EVŽEN ONĚGIN

Alexandr Sergejevič Puškin

KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE

SKUTR

11.09.2015

18:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Open air

ZELENÝ MUŽ

Adrian Schvarzstein

ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP

Adrian Schvarzstein

11.09.2015

20:00

150″

Nová scéna

Hlavní program

NEPŘÍTEL LIDU

Henrik Ibsen

SCHAUBÜHNE AM LEHNINER PLATZ, Berlín, DEU

Thomas Ostermeier

11.09.2015

20:00

75″

Moving Station

Johan uvádí

TEATR OSMEGO DNIA a JOHAN, Poznaň, Plzeň, POL

11.09.2015

21:30

110″

Fakulta designu a umění

Ostatní

PROTI POKROKU. PROTI LÁSCE. PROTI DEMOKRACII.

Esteve Soler, Martina Schlegelová, Marie Špalová

DIVADLO LETÍ, Praha, CZE

Marián Amsler, Ivan Buraj, Natália Deáková, Martina Schlegelová, Daniel Špinar, Sláva Daubnerová, Jana Špalová a JQr

12.09.2015

12.09.2015

14:30

180″

Parking divadlo

Open air

PLAY UNDERGROUND

Jan Mocek, Táňa Švehlová

PLAY UNDERGROUND, Praha, CZE

Jan Mocek

12.09.2015

15:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Open air

ZELENÝ MUŽ

Adrian Schvarzstein

ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP

Adrian Schvarzstein

12.09.2015

16:00

75″

Velké divadlo

Hlavní program

POŽITKÁŘI

Jan Mikulášek, Dora Viceníková

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE

Jan Mikulášek

12.09.2015

18:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Open air

ZELENÝ MUŽ

Adrian Schvarzstein

ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP

Adrian Schvarzstein

12.09.2015

19:30

150″

Nová scéna

Hlavní program

NEPŘÍTEL LIDU

Henrik Ibsen

SCHAUBÜHNE AM LEHNINER PLATZ, Berlín, DEU

Thomas Ostermeier

12.09.2015

19:30

180″

Sál Peklo

Hlavní program

BRATŘI KARAMAZOVI

F. M. Dostojevskij – Evald Schorm

ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE

Martin Čičvák

12.09.2015

19:30

210″

Šapitó U Ježíška

Hlavní program

MISTR A MARKÉTKA

Michail Bulgakov, Ondrej Spišák

TEATRO TATRO, Nitra, SVK

Ondrej Spišák

12.09.2015

20:00

75″

Moving Station

Johan uvádí

TEATR OSMEGO DNIA a JOHAN, Poznaň, Plzeň, POL

12.09.2015

21:30

110″

Fakulta designu a umění

Ostatní

PROTI POKROKU. PROTI LÁSCE. PROTI DEMOKRACII.

Esteve Soler, Martina Schlegelová, Marie Špalová

DIVADLO LETÍ, Praha, CZE

Marián Amsler, Ivan Buraj, Natália Deáková, Martina Schlegelová, Daniel Špinar, Sláva Daubnerová, Jana Špalová a JQr

13.09.2015

13.09.2015

12:30

115″

Nová scéna

Hlavní program

SMRT V BENÁTKÁCH

Thomas Mann, Ondrej Šoth

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Ondřej Šoth

13.09.2015

15:30

105″

Divadlo Alfa

Hlavní program

BRIM / VLNOLAM

Vesturport – Jón Atla Jonasson

VESTURPORT, Reykjavik, ISL

Haflidi Arngrimsson

13.09.2015

19:00

210″

Velké divadlo

Hlavní program

LASKAVÉ BOHYNĚ

Jonathan Littell, Daniel Majling

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

Michal Vajdička

13.09.2015

20:00

70″

Moving Station

Johan uvádí

STANICA ŽILINA, SLOVENSKÁ FILHARMONIE, Žilina, SVK

Ivana Rumanová, Barbora Uríková, Hana Hudcovičová Lukšů, Martu Hlavajová, Marek Piaček

14.09.2015

14.09.2015

20:00

50″

Moving Station

Johan uvádí

DIVADLO CONTINUO, Švestkový dvůr, Malovice, CZE

Pavel Štourač

15.09.2015

16.09.2015

16.09.2015

19:00

110″

Divadlo Alfa

Epilog

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Jiří Havelka

16.09.2015

20:00

40″

Moving Station

Johan uvádí

TWINS / DVOJENCI

Petra Hauerová, Roman Černík

JOHAN, MAISSON FOLLIE, Plzeň, Mons, BEL

Petra Hauerová

17.09.2015

17.09.2015

19:00

110″

Divadlo Alfa

Epilog

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Jiří Havelka

17.09.2015

20:00

40″

Moving Station

Johan uvádí

TWINS / DVOJENCI

Petra Hauerová, Roman Černík

JOHAN, MAISSON FOLLIE, Plzeň, Mons, BEL

Petra Hauerová