09.09.2014

09.09.2014

18:00

150″

Centrální autobusové nádraží

Johan uvádí

AUTOATLAS UKRAJINY

Serhij Žadan, Oksana Zabužko, Juryj Vynnyčuk a Ewa Zembok

MEETFACTORY, Praha, CZE

Ewa Zembok

09.09.2014

19:00

100″

Stavovské divadlo, Praha

Prolog

NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE

Robert Wilson

09.09.2014

20:00

75″

Velké divadlo

Prolog

DOLLS

Rostislav Novák ml.

CIRK LA PUTYKA, CIRK LA PUTYKA, CZE

Rostislav Novák ml.

10.09.2014

10.09.2014

16:00

60″

Divadlo Alfa

Hlavní program

POSLEDNÍ TRIK GEORGESE MÉLIESE

Marek Zákostelecký, Jiří Havelka

DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE

Jiří Havelka

10.09.2014

19:00

130″

Nová scéna

Hlavní program

REVIZOR

Nikolaj Vasiljevič Gogol

VÍGSZÍNHÁZ, Budapešť, HUN

Viktor Bodó

10.09.2014

20:30

110″

Moving Station

Johan uvádí

VAŇKU, ČLOVĚČE!

Václav Havel

DRUHÉ NÁSTUPIŠTĚ, Plzeň, CZE

Roman Černík

11.09.2014

11.09.2014

09:00

45″

Divadlo Alfa

Hlavní program

O BERÁNKOVI, KTERÝ SPADL Z NEBE

Fred Rodrian - Vít Peřina a kolektiv

NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE

Michaela Homolová

11.09.2014

11:00

45″

Divadlo Alfa

Hlavní program

O BERÁNKOVI, KTERÝ SPADL Z NEBE

Fred Rodrian - Vít Peřina a kolektiv

NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE

Michaela Homolová

11.09.2014

14:00

170″

Divadlo Alfa

Hlavní program

MARYŠA

Alois a Vilém Mrštíkovi

HaDIVADLO, Brno, CZE

Lukáš Brutovský

11.09.2014

14:00

130″

Velké divadlo

Hlavní program

MILÁČEK

Guy de Maupassant

MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO, Kladno, CZE

Daniel Špinar

11.09.2014

15:00

10″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

ALIVE

Karl Hallberg

JOHAN UVÁDÍ, Karl Hallberg, SWE

Karl Hallberg

11.09.2014

17:00

10″

Komorní divadlo

Johan uvádí

ALIVE

Karl Hallberg

JOHAN UVÁDÍ, Karl Hallberg, SWE

Karl Hallberg

11.09.2014

18:30

70″

Nová scéna

Hlavní program

RECHNITZ - ANDĚL ZKÁZY

Elfriede Jelineková

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

David Jařab

11.09.2014

19:00

10″

Nová scéna

Johan uvádí

ALIVE

Karl Hallberg

JOHAN UVÁDÍ, Karl Hallberg, SWE

Karl Hallberg

11.09.2014

21:00

75″

Kulturní dům Jas

Hlavní program

DECHOVKA

Jiří Havelka a Karel František Tománek

VOSTO5, Praha, CZE

Jiří Havelka

11.09.2014

21:00

75″

Sál Peklo

Hlavní program

SERGŮV EFEKT

Philippe Quesne

Vivarium Studio/ Théâtre Nanterre-Amandiers, , FRA

Philippe Quesne

12.09.2014

12.09.2014

09:00

60″

Divadlo Alfa

Hlavní program

ČERT TĚ VEM!

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE

Tomáš Dvořák

12.09.2014

11:00

60″

Divadlo Alfa

Hlavní program

ČERT TĚ VEM!

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE

Tomáš Dvořák

12.09.2014

11:00

120″

Nová scéna

Hlavní program

TERMINUS

Mark O´Rowe

Divadelní spolek Kašpar, Praha, CZE

Marek Němec

12.09.2014

14:00

75″

Sál Peklo

Hlavní program

SERGŮV EFEKT

Philippe Quesne

Vivarium Studio/ Théâtre Nanterre-Amandiers, , FRA

Philippe Quesne

12.09.2014

17:00

150″

Velké divadlo

Hlavní program

HAMLET

William Shakespeare:

ŠVANDOVO DIVADLO NA SMÍCHOVĚ, Praha, CZE

Daniel Špinar

12.09.2014

20:30

75″

Kulturní dům Jas

Hlavní program

DECHOVKA

Jiří Havelka a Karel František Tománek

VOSTO5, Praha, CZE

Jiří Havelka

12.09.2014

21:30

60″

Plzeň, hlavní nádraží

Johan uvádí

MONOLOG S KUFREM

Gerasim Dichliev

DIVADLO ISKRA, FR/BG, BGR

Zornica-Sofia

12.09.2014

22:00

95″

Nová scéna

Hlavní program

KABARET ASTRAGAL

Vladimír Fekar

MĚSTSKÉ DIVADLO ZLÍN, Zlín, CZE

Anna Petrželková

13.09.2014

13.09.2014

11:00

60″

Sál Peklo

Hlavní program

VOJNA

Emil František Burian

BODY VOICE BAND, Praha, CZE

Jaroslava Šiktancová

13.09.2014

14:00

60″

Nová scéna

Hlavní program

ŘEKNI NĚCO

Jiří Adámek

BOCA LOCA LAB, Praha, CZE

Jiří Adámek

13.09.2014

16:30

55″

Divadlo Alfa

Hlavní program

AUDIENCE

Václav Havel

DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE

Štěpán Pácl

13.09.2014

19:30

165″

Velké divadlo

Hlavní program

RUSKÁ ZAVAŘENINA

Ludmila Ulická

KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE

Ivan Rajmont

13.09.2014

21:30

45″

náměstí Republiky - VSTUP ZDARMA

Open air

THE CYCLE

Ewa Kaczmarek, Wojciech Wiński

USTA USTA REPUBLIKA, Poznaň, POL

Wojciech Wiński

13.09.2014

21:30

50″

Plzeň, hlavní nádraží

Johan uvádí

MISSION

William S. Burroughs

HANDA GOTE, Praha, CZE

Śvábová, Dörner, Hybler, Procházka, Smolík

14.09.2014

14.09.2014

11:00

120″

Velké divadlo

Hlavní program

UNAVENI SLUNCEM

Nikita Michalkov, Rustam Ibragimbekov, Peter Flannery

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Natália Deáková

14.09.2014

11:00

90″

Nová scéna

Hlavní program

REGULACE INTIMITY

Jiří Havelka a kolektiv

DIVADLO DISK, Praha, CZE

Jiří Havelka

14.09.2014

15:30

120″

Sál Peklo

Hlavní program

PTAČÍ SNĚM

Farid ud-Din Attar, Jean-Claude Carrière, Peter Brook

Slovinské národní divadlo Maribor, Maribor, SVN

14.09.2014

15:30

55″

Divadlo Alfa

Hlavní program

AUDIENCE

Václav Havel

DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE

Štěpán Pácl

14.09.2014

19:00

195″

Nová scéna

Hlavní program

HAMLET

William Shakespeare:

SCHAUSPIELHAUS BOCHUM, Bochum, DEU

Jan Klata

15.09.2014

15.09.2014

19:00

95″

Divadlo Alfa

Epilog

ZRADA

Harold Pinter

ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE

Ondřej Sokol

16.09.2014

16.09.2014

19:00

144″

Velké divadlo

Epilog

MNOHO POVYKU PRO NIC

William Shakespeare

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Hana Burešová

17.09.2014

18.09.2014

18.09.2014

19:00

160″

Nová scéna

Epilog

DABING STREET

Petr Zelenka

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Petr Zelenka

19.09.2014

19.09.2014

19:00

160″

Nová scéna

Epilog

DABING STREET

Petr Zelenka

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Petr Zelenka