10.09.2013

10.09.2013

17:00

120″

Kino Měštanská Beseda

A navíc

FILM

Laurent Tirard

10.09.2013

19:00

65″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

ODJEZD Z KONCE SVĚTA

Alena Zemančíková

Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy Karlovy Vary, Karlovy Vary, CZE

10.09.2013

20:00

122″

Kino Měštanská Beseda

A navíc

FILM

Ralph Fiennes

11.09.2013

11.09.2013

15:00

60″

Proluka Theatrum Mundi

Open air - VSTUP ZDARMA

Lab - Divadelná fakulta VŠMU, Bratislava, SVK

Lukáš Tandara

11.09.2013

16:00

131″

Divadlo Alfa

Hlavní program

S NADĚJÍ I BEZ NÍ

Tomáš Vůjtek

KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE

Ivan Krejčí

11.09.2013

17:30

60″

Proluka Theatrum Mundi

Open air - VSTUP ZDARMA

HLAVA MEDÚZY

Boris Vian

Lab - Divadelná fakulta VŠMU, Bratislava, SVK

Michael Vyskočáni

11.09.2013

19:00

80″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

ČEKÁNÍ NA TURKA

Andrzej Stasiuk

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE

Ewa Zembok

11.09.2013

20:00

70″

Velké divadlo

Hlavní program

BURŽOAZIE - Hommage à Buñuel et Carrière

Jan Mikulášek - Dora Viceníková

DIVADLO REDUTA, BRNO – DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, PRAHA, Brno / Praha, CZE

Jan Mikulášek

11.09.2013

21:00

90″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

DIVADLEM TO ZAČALO... (HUDEBNÍ VEČERY NA NÁDRAŽÍ), , CZE

12.09.2013

12.09.2013

11:00

70″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

DÁŠEŇKA ANEB PSÍ KUSY – HAF!

Jiří Jelínek a Anežka Kubátová

DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE

Jiří Jelínek a Anežka Kubátová

12.09.2013

14:00

90″

Divadlo Alfa

Hlavní program

DEŠTIVÉ DNY

Keith Huff

DIVADLO UNGELT, Praha, CZE

Janusz Klimsza

12.09.2013

17:00

110″

Sál Peklo

Hlavní program

42. TÝDEN

Béla Pintér

BÉLA PINTÉR AND COMPANY / PINTÉR BÉLA ÉS TÁRSULATA, Budapešť, HUN

Béla Pintér

12.09.2013

18:00

90″

Divadlo Alfa

Hlavní program

DEŠTIVÉ DNY

Keith Huff

DIVADLO UNGELT, Praha, CZE

Janusz Klimsza

12.09.2013

20:00

135″

Komorní divadlo

Hlavní program

ŽEBRÁCKÁ OPERA

Václav Havel

KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE

Daniel Špinar

12.09.2013

21:00

90″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

DIVADLEM TO ZAČALO... (HUDEBNÍ VEČERY NA NÁDRAŽÍ), , CZE

13.09.2013

13.09.2013

14:00

90″

Světovar

Hlavní program

KABARET SHAKESPEARE

Lucie Trmíková na základě sonetů W. Shakespeara

STUDIO DAMÚZA, PRAHA, CZE

Jan Nebeský

13.09.2013

15:00

60″

Proluka Theatrum Mundi

Open air - VSTUP ZDARMA

FUNEBRÁCI

Jan Dörner, Jan Kalivoda, Vojta Švejda, Michael Vodenka

WARIOT IDEAL, Praha, CZE

13.09.2013

17:00

90″

Velké divadlo

Hlavní program

HRA O MATCE A VLASTI

Bozena Keff

TEATR POLSKI, VRATISLAV, POL

Jan Klata

13.09.2013

17:00

65″

Proluka Theatrum Mundi

Open air - VSTUP ZDARMA

TÚLAVÉ DIVADLO, Bratislava, SVK

Jakub Nvota

13.09.2013

19:00

60″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

U N T I T L E D

Sláva Daubnerová

SLÁVA DAUBNEROVÁ, , SVK

Sláva Daubnerová

13.09.2013

20:00

90″

Velké divadlo

Hlavní program

HRA O MATCE A VLASTI

Bozena Keff

TEATR POLSKI, VRATISLAV, POL

Jan Klata

13.09.2013

20:00

100″

Komorní divadlo

Hlavní program

EYOLFEK

Henrik Ibsen

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Jan Nebeský

13.09.2013

21:00

90″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

DIVADLEM TO ZAČALO... (HUDEBNÍ VEČERY NA NÁDRAŽÍ), , CZE

14.09.2013

14.09.2013

10:00

120″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

JOHAN UVÁDÍ, Karl Hallberg, SWE

14.09.2013

11:00

40″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

POHYBLIVÉ OBRÁZKY

Hana Voříšková

Hana Voříšková, Helena a Jiří Vedralovi, , CZE

Helena a Jiří Vedralovi

14.09.2013

13:00

55″

Divadlo Alfa

Hlavní program

LOUTKY HLEDAJÍ TALENT

Vít Peřina

NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE

Tomáš Dvořák

14.09.2013

15:00

125″

Komorní divadlo

Hlavní program

JE TŘEBA ZABÍT SEKALA

Jiří Křižan

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Natália Deáková

14.09.2013

19:00

65″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

IM PIL SEM!

Jakub Doubrava

KABARET KAJBAR, , CZE

Jakub Doubrava

14.09.2013

20:30

100″

Sál Peklo

Hlavní program

NOVÉ RIŽSKÉ DIVADLO / JAUNĀIS RĪGAS TEĀTRIS, Riga, LVA

Alvis Hermanis

14.09.2013

21:00

65″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Johan uvádí

DIVADLEM TO ZAČALO... (HUDEBNÍ VEČERY NA NÁDRAŽÍ), , CZE

15.09.2013

15.09.2013

10:30

70″

Komorní divadlo

Hlavní program

DEN OPRIČNÍKA

Vladimír Sorokin

STUDIO HRDINŮ, PRAHA, CZE

Kamila Polívková

15.09.2013

13:00

60″

Divadlo Alfa

Hlavní program

DIVADLO GOČÁR

Miloš Orsoň Štědroň

OMNIMUSA o.s., PRAHA, CZE

Jan Nebeský

15.09.2013

13:00

80″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Hlavní program

MAGOR

I. M. Jirous, F. Jirousová

DIVADLO U STOLU, BRNO, CZE

Ivo Krobot

15.09.2013

15:30

170″

Světovar

Hlavní program

HOLOKAUST

Viliam Klimáček

DIVADLO ARÉNA, Bratislava, SVK

Rastslav Ballek

15.09.2013

16:00

100″

Sál Peklo

Hlavní program

NOVÉ RIŽSKÉ DIVADLO / JAUNĀIS RĪGAS TEĀTRIS, Riga, LVA

Alvis Hermanis

15.09.2013

18:00

80″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Hlavní program

MAGOR

I. M. Jirous, F. Jirousová

DIVADLO U STOLU, BRNO, CZE

Ivo Krobot

15.09.2013

20:00

100″

Velké divadlo

Hlavní program

SLEČNA JULIE

August Strindberg – Michail Durněnkov

DIVADLO NÁRODŮ, MOSKVA, RUS

Thomas Ostermeier

16.09.2013

17.09.2013

18.09.2013

18.09.2013

19:00

165″

Komorní divadlo

Epilog

KRÁLOVA ŘEČ

David Seidler

DIVADLO POD PALMOVKOU, Praha, CZE

Petr Kracik

18.09.2013

19:00

165″

Velké divadlo

Epilog

PŘED ZÁPADEM SLUNCE

Gerhart Hauptmann

ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE

Ladislav Smoček

19.09.2013