->cs

> Úvodní strana

PROGRAM 2012 .::.


11.09.2012

11.09.2012

17:00-18:16
(76 min.)

11.09.2012

20:00-21:16
(76 min.)


12.09.2012

12.09.2012

16:00-18:40
(160 min.)
SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE
KALIBŮV ZLOČIN
Karel Václav Rais
Jan Antonín Pitínský
Hlavní program

Komorní divadlo

12.09.2012

17:00-17:10
(10 min.)
LENKA BARTŮŇKOVÁ, , CZE
LAGRIMA
Lenka Bartůňková
Lenka Bartůňková

12.09.2012

19:00-20:10
(70 min.)
BOCA LOCA LAB, Praha, CZE
POŽÁR
Jiří Adámek
Jiří Adámek
OFF program

Divadlo Alfa

12.09.2012

19:30-22:30
(180 min.)
DIVADLO JÓZSEFA KATONY, Budapešť, HUN
IVANOV
A. P. Čechov
Tamás Ascher
Hlavní program

Velké divadlo

12.09.2012

20:00-21:40
(100 min.)
LACHENDE BESTIEN, Praha, CZE
120 DNŮ SVOBODY

Michal Hába a Šimon Spišák

12.09.2012

21:00-22:30
(90 min.)
KATEDRA ALTERNATIVNÍHO A LOUTKOVÉHO DIVADLA, DAMU, Praha, CZE
JÁ, HRDINA
Kolektiv a Jiří Havelka
Jiří Havelka
OFF program

Světovar


13.09.2012

13.09.2012

10:00-18:00
(480 min.)
ROTOZAZA, , GBR
ETIQUETTE


13.09.2012

11:00-12:35
(95 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
HAMLETEEN
Shakespeare, Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček
Jakub Vašíček
Plzeň uvádí

Divadlo Alfa

13.09.2012

15:00-16:20
(80 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
ENIGMATICKÉ VARIACE
Eric-Emmanuel Schmitt
Jan Burian
Plzeň uvádí

Komorní divadlo – klub

13.09.2012

16:00-17:00
(60 min.)
THE LJUD GROUP, , SVN
INVAZE


13.09.2012

19:00-21:00
(120 min.)
DIVADLO SEDMÉ STUDIO (SEDMAJA STUDIJA), Moskva, RUS
PARCHANTI / OTMOROZKI
Zachar Prilepin - Kirill Serebrennikov
Kirill Serebrennikov
Hlavní program

Komorní divadlo

13.09.2012

19:00-20:20
(80 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
ENIGMATICKÉ VARIACE
Eric-Emmanuel Schmitt
Jan Burian
Hlavní program

Komorní divadlo – klub

13.09.2012

19:30-20:30
(60 min.)
GEISSLERS HOFCOMOEDIANTEN, , CZE
AMBROSIA
s využitím překladu Petra Polehly sepsali Geisslers Hofcomoedianten
Petr Hašek

13.09.2012

20:00-21:10
(70 min.)
BURANTEATR, Brno, CZE
MISANTROP
Buranteatr podle Molièra
Zetel
OFF program

Divadlo Alfa

13.09.2012

20:30-21:40
(70 min.)
MÝTUS - ALTERNATIVNÍ POHYBOVÉ TĚLESO, BECHYNĚ / NA PERÓNĚ, KOŠICE, , CZE
KOMPONOVANÝ VEČER 2 V 1



14.09.2012

14.09.2012

10:00-18:00
(480 min.)
ROTOZAZA, , GBR
ETIQUETTE


14.09.2012

11:00-11:45
(45 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
BUDULÍNEK
Vít Peřina
Michaela Homolová
Hlavní program

Komorní divadlo – klub

14.09.2012

14:00-15:35
(95 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ, Ostrava, CZE
MOSKVA - PETUŠKY
Venedikt Jerofejev
Tomáš Jirman

14.09.2012

16:00-17:00
(60 min.)
THE LJUD GROUP, , SVN
INVAZE


14.09.2012

16:00-16:45
(45 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
BUDULÍNEK
Vít Peřina
Michaela Homolová
Hlavní program

Komorní divadlo – klub

14.09.2012

16:30-19:00
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
UCPANEJ SYSTÉM
Irvine Welsh
Michal Vajdička
Hlavní program

Komorní divadlo

14.09.2012

18:00-19:35
(95 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ, Ostrava, CZE
MOSKVA - PETUŠKY
Venedikt Jerofejev
Tomáš Jirman

14.09.2012

19:00-20:10
(70 min.)
HANDA GOTE, Praha, CZE
MRAKY
Švábová, Procházka, Hybler, Smolík, Dörner
Švábová, Procházka, Hybler, Smolík, Dörner
OFF program

Divadlo Alfa

14.09.2012

20:00-21:50
(110 min.)
TONEELHUIS (BE) & RO THEATER (NL), , NLD
SUNKEN RED
Jeroen Brouwers
Guy Cassiers
Hlavní program

Velké divadlo

14.09.2012

20:00-21:00
(60 min.)
VERTEDANCE, Praha, CZE
SIMULANTE BANDE

Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová
Johan uvádí

Světovar


15.09.2012

15.09.2012

10:00-18:00
(480 min.)
ROTOZAZA, , GBR
ETIQUETTE


15.09.2012

10:00-22:00
(720 min.)

15.09.2012

14:00-16:00
(120 min.)
MAĎARSKÉ DIVADLO KLUŽ, Kluž, ROU
ŠEPOTY A VÝKŘIKY
Ingmar Bergman
Andrei Şerban
Hlavní program

Sál Peklo

15.09.2012

17:00-18:35
(95 min.)
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE
TICHÝ TARZAN (zcizené deníky fantoma erotické fotografie)
Simona Petrů, Petr Jan Kryštof
Anna Petrželková
Hlavní program

Světovar

15.09.2012

19:00-21:30
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
UCPANEJ SYSTÉM
Irvine Welsh
Michal Vajdička
Hlavní program

Komorní divadlo

15.09.2012

20:00-22:00
(120 min.)
MAĎARSKÉ DIVADLO KLUŽ, Kluž, ROU
ŠEPOTY A VÝKŘIKY
Ingmar Bergman
Andrei Şerban
Hlavní program

Sál Peklo

15.09.2012

20:00-21:20
(80 min.)
DIVADLO ARCHA, Praha, CZE
SÓLO PRO LU

Jana Svobodová

15.09.2012

21:00-22:40
(100 min.)
DIVADLO ARÉNA, Bratislava, SVK
KUKURA
Martin Čičvák
Rastislav Ballek
Hlavní program

Velké divadlo


16.09.2012

16.09.2012

10:00-10:30
(30 min.)

16.09.2012

10:30-12:00
(90 min.)
FESTIVALOVÁ BESEDA
FESTIVALOVÁ BESEDA


16.09.2012

10:30-10:45
(15 min.)

16.09.2012

14:00-15:30
(90 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
LÁSKA A PENÍZE
Dennis Kelly
Jan Mikulášek
Hlavní program

Komorní divadlo

16.09.2012

15:00-16:00
(60 min.)
ŠPORTNIKI v koprodukci s LG MARIBOR, , SVN
BACK TO BULLERBYN

Jakub Vašíček a kolektiv

16.09.2012

17:00-18:45
(105 min.)
PRAŽSKÉ KOMORNÍ DIVADLO – DIVADLO KOMEDIE, Praha, CZE
ODPAD, MĚSTO, SMRT
Rainer Werner Fassbinder
Dušan D. Pařízek
Hlavní program

Sál Peklo

16.09.2012

18:00-19:00
(60 min.)
ŠPORTNIKI v koprodukci s LG MARIBOR, , SVN
BACK TO BULLERBYN

Jakub Vašíček a kolektiv

16.09.2012

20:00-22:00
(120 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, BRNO, CZE
EUROPEANA
Patrik Ouředník
Jan Mikulášek
Hlavní program

Velké divadlo

16.09.2012

20:30-21:40
(70 min.)
T601, Praha, CZE
TANKRED DORST - LEGENDA O NEBOHÉM JINDŘICHOVI

Šimon Spišák

16.09.2012

21:00-22:30
(90 min.)
VOSTO5, Praha, CZE
PÉRÁK
Jiří Havelka
Jiří Havelka
OFF program

Světovar


17.09.2012

17.09.2012

19:00-20:40
(100 min.)
ŠVANDOVO DIVADLO NA SMÍCHOVĚ, Praha, CZE
KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ
Bård Breien
Daniel Hrbek


20.09.2012

20.09.2012

19:00-22:30
(210 min.)
ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE
TRAMVAJ DO STANICE TOUHA
Tennessee Williams
Ladislav Smoček


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2018
Facebook
RSS