->cs

> Úvodní strana

PROGRAM 2011 .::.


13.09.2011

13.09.2011

14:00-16:00
(120 min.)

13.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
EVRYBÁBY, Plzeň, CZE
Dům Bernardy Alby
Federico García Lorca


14.09.2011

14.09.2011

12:54-12:54
(0 min.)
Workshop
Videoworkshop


14.09.2011

16:00-16:00
(0 min.)

14.09.2011

16:00-17:35
(95 min.)
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE
Orestek
Eurípides a kol.
Jan Frič
Hlavní program

Divadlo Alfa

14.09.2011

19:00-22:00
(180 min.)
VACHTANGOVOVO DIVADLO, Moskva, RUS
Strýček Váňa
A. P. Čechov
Rimas Tuminas
Hlavní program

Velké divadlo

14.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
NANOHACH, , CZE
BRUT



15.09.2011

15.09.2011

11:00-12:20
(80 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
Amberville aneb Drsné město hebkých plyšáků
Tim Davys - Marek Pivovar
Radovan Lipus
Hlavní program

Divadlo Alfa

15.09.2011

12:55-12:55
(0 min.)
A navíc

Komorní divadlo

15.09.2011

16:00-18:30
(150 min.)
TRANSTEATRAL, Praha, CZE
Brand / Oheň
Henrik Ibsen
Štěpán Pácl
Hlavní program

Sál Peklo

15.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
Ondřej Lipovský, , CZE
Jen zem, nebe já a čára obzoru
Ondřej Lipovský

15.09.2011

20:00-22:20
(140 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
Naši furianti
Ladislav Stroupežnický
Jan Borna
Hlavní program

Komorní divadlo


16.09.2011

16.09.2011

13:00-15:45
(165 min.)
DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE
Romeo a Julie
William Shakespeare
Anna Petrželková
Hlavní program

Divadlo Alfa

16.09.2011

15:00-15:20
(20 min.)
ECHT STREET PUPPETS, Praha, CZE
La Petit Mord

Open air

Smetanovy sady

16.09.2011

17:00-18:15
(75 min.)
SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK
Hollyroth

Rastislav Ballek
Hlavní program

Sál Peklo

16.09.2011

17:00-17:20
(20 min.)
ECHT STREET PUPPETS, Praha, CZE
La Petit Mord

Open air

Smetanovy sady

16.09.2011

20:00-23:20
(200 min.)
NEMZETI SZÍNHÁZ, BUDAPEST / NÁRODNÍ DIVADLO, Budapešť, HUN
Led
Vladimír Sorokin
Kornél Mundruczó
Hlavní program

Velké divadlo

16.09.2011

20:00-21:30
(90 min.)
MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO, Kladno, CZE
Racek
Anton Pavlovič Čechov
Daniel Špinar
Hlavní program

Komorní divadlo

16.09.2011

20:00-20:55
(55 min.)
GEISSLERS HOFCOMOEDIANTEN, , CZE
Fitzli Putzli

Petr Hašek


17.09.2011

17.09.2011

12:00-13:20
(80 min.)
P.A.T. platforma pre súčasné divadlo, Bratislava, SVK
M. H. L.
Sláva Daubnerová
Sláva Daubnerová
Hlavní program

Divadlo Alfa

17.09.2011

15:00-16:15
(75 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE
Historický monolog
Milada Součková
J. A. Pitínský
Hlavní program

Komorní divadlo – klub

17.09.2011

17:30-18:15
(45 min.)
DIVADELNÍ ÚSTAV ZBIGNIEWA RASZEWSKÉHO, Varšava, POL
Ženský chór
Marta Górnicka
Marta Górnicka
Hlavní program

Sál Peklo

17.09.2011

19:00-22:20
(200 min.)
NEMZETI SZÍNHÁZ, BUDAPEST / NÁRODNÍ DIVADLO, Budapešť, HUN
Led
Vladimír Sorokin
Kornél Mundruczó
Hlavní program

Velké divadlo

17.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
CIRKUS MLEJN, Praha, CZE
Emílie


17.09.2011

19:00-20:15
(75 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE
Historický monolog
Milada Součková
J. A. Pitínský
Hlavní program

Komorní divadlo – klub

17.09.2011

20:00-22:30
(150 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, BRNO, CZE
Korespondence V+W
Dora Viceníková
Jan Mikulášek
Hlavní program

Komorní divadlo

17.09.2011

21:00-21:00
(0 min.)
DIVADLO CONTINUO, Švestkový dvůr, Malovice, CZE
Finis Terrae
Divadlo Continuo
Pavel Šťourač


18.09.2011

18.09.2011

10:00-12:00
(120 min.)
Workshop
Festivalová beseda
Festivalová beseda
Festivalová beseda
Hlavní program

Komorní divadlo – klub

18.09.2011

11:55-21:55
(600 min.)
JOHAN, Plzeň, CZE
Jižák Open (fringe fair)


18.09.2011

13:00-14:00
(60 min.)
KARBIDO, Wroclaw, POL
Stůl
Karbido
Karbido
Hlavní program

Sál Peklo

18.09.2011

15:00-17:30
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
Dealer’s Choice
Patrick Marber
Jiří Pokorný
Hlavní program

Komorní divadlo

18.09.2011

17:00-18:00
(60 min.)
KARBIDO, Wroclaw, POL
Stůl
Karbido
Karbido
Hlavní program

Sál Peklo

18.09.2011

19:00-22:00
(180 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
Rigoletto
Giuseppe Verdi
Róbert Alföldi
Hlavní program

Velké divadlo


19.09.2011

19.09.2011

19:00-21:30
(150 min.)
STUDIO YPSILON, Praha, CZE
T. G. M. aneb Masaryk mezi minulostí a dneškem
Jan Schmid, Jan Kolář
Jan Schmid

19.09.2011

19:00-21:30
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
Dealer’s Choice
Patrick Marber
Jiří Pokorný
Hlavní program

Komorní divadlo


20.09.2011


21.09.2011

21.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
DIVADLO V ŘEZNICKÉ, Praha, CZE
Po zkoušce
Ingmar Bergman
Martin Huba


22.09.2011

22.09.2011

19:00-20:20
(80 min.)
ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE
Moje strašidlo
Felix Mitterer
Martin Čičvák


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2018
Facebook
RSS