14.09.2010

14.09.2010

19:00

240″

Velké divadlo

Hlavní program

Anna Kareninová

Lev Nikolajevič Tolstoj

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

Režie: Roman Polák

14.09.2010

20:00

50″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Site specific

EVRYBÁBY, Plzeň, CZE

Režie: Roman Černík

15.09.2010

15.09.2010

18:30

240″

Velké divadlo

Hlavní program

Anna Kareninová

Lev Nikolajevič Tolstoj

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

Režie: Roman Polák

15.09.2010

19:00

50″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Site specific

CIRKUS MLEJN, Praha, CZE

15.09.2010

21:30

75″

Světovar

Hlavní program

FARMA V JESKYNI, , CZE

Režie: Viliam Dočolomanský

15.09.2010

23:00

0″

Na všech scénách

A navíc

Workshop

16.09.2010

16.09.2010

11:00

65″

Divadlo Alfa

Hlavní program

James Blond

Vítek Peřina

DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE

Režie: Tomáš Dvořák

16.09.2010

14:00

150″

Velké divadlo

Hlavní program

Monty Python‘s Spamalot

Eric Idle, John Du Prez

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Režie: Roman Meluzín

16.09.2010

18:00

70″

Komorní divadlo

Hlavní program

Blackbird

David Harrower

NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE

Režie: Jiří Pokorný

16.09.2010

19:00

70″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Site specific

ARCHA LAB – DIVADLO ARCHA, Praha, CZE

Režie: Jana Svobodová

16.09.2010

20:00

195″

Sál Peklo

Hlavní program

Sound of Silence

Alvis Hermanis

NOVÉ RIŽSKÉ DIVADLO / JAUNĀIS RĪGAS TEĀTRIS, Riga, LVA

(režie Alvis Hermanis)

16.09.2010

21:00

60″

náměstí Republiky - VSTUP ZDARMA

Open air

BÄNGDITOS THEATER, Hamburg, DEU

16.09.2010

21:30

75″

Světovar

Hlavní program

FARMA V JESKYNI, , CZE

Režie: Viliam Dočolomanský

17.09.2010

17.09.2010

11:00

50″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Labutí jezírko

Iva Peřinová

NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE

Režie: Tomáš Dvořák

17.09.2010

15:00

130″

Komorní divadlo

Hlavní program

Elementární částice

Michel Houellebecq

NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, BRNO, CZE

Režie: Jan Mikulášek

17.09.2010

16:00

50″

Klášter Plasy

Site specific

KÜHLSCHRÄNKE, Plzeň, CZE

Režie: Marie Nováková

17.09.2010

19:00

90″

Velké divadlo

Hlavní program

Kupec benátský

William Shakespeare

GÁRDONYI GÉZA SZÍNHÁZ / DIVADLO GÉZY GÁRDONYIHO, Eger, HUN

Režie: Sándor Zsotér

17.09.2010

19:00

50″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Site specific

VOJTA ŠVEJDA A JAN KALIVODA, Praha, CZE

Režie: Vojta Švejda a Jan Kalivoda

17.09.2010

20:00

195″

Sál Peklo

Hlavní program

Sound of Silence

Alvis Hermanis

NOVÉ RIŽSKÉ DIVADLO / JAUNĀIS RĪGAS TEĀTRIS, Riga, LVA

(režie Alvis Hermanis)

17.09.2010

21:00

60″

Proluka Theatrum Mundi

Open air

TaBALADA

Seiline Vallée

DÉCALAGES (FR/CZ), , FRA

17.09.2010

21:30

90″

Světovar

OFF program

Teatromat

Ondřej Cihlář a kolektiv

VOSTO5, Praha, CZE

Režie: Ondřej Cihlář a kolektiv

18.09.2010

18.09.2010

13:00

140″

Divadlo Alfa

Hlavní program

Divoká kachna

Henrik Ibsen

DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE

Režie: Jan Mikulášek

18.09.2010

16:30

90″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

Weissenstein

Johannes Urzidil - David Jařab

DIVADLO KOMEDIE, Praha, CZE

Režie: David Jařab

18.09.2010

16:30

90″

Komorní divadlo

Hlavní program

Muž bez minulosti

Aki Kaurismäki – Miroslav Krobot

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Režie: Miroslav Krobot

18.09.2010

19:00

150″

Velké divadlo

Hlavní program

Platonov

A. P. Čechov

TEATR POLSKI, BYDGOSZCZ / POLSKÉ DIVADLO, BYDHOŠŤ, POL

Režie: Maja Kleczewska

18.09.2010

19:00

90″

Komorní divadlo – klub

Hlavní program

Weissenstein

Johannes Urzidil - David Jařab

DIVADLO KOMEDIE, Praha, CZE

Režie: David Jařab

18.09.2010

19:00

90″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Site specific

Kvartet

G. Szpiro

ANTALYA STATE THEATRE, Antalya, TUR

Režie: Esen Özman

18.09.2010

21:00

60″

Proluka Theatrum Mundi

Open air

TaBALADA

Seiline Vallée

DÉCALAGES (FR/CZ), , FRA

18.09.2010

21:30

55″

Světovar

Site specific

Emigrantes

Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová

VERTEDANCE v koprodukci s DIVADLEM ARCHA, Praha, CZE

Režijní spolupráce: Štěpán Pácl

19.09.2010

19.09.2010

14:00

100″

Divadlo Alfa

OFF program

Terminus

Mark O´Rowe

DIVADLO LETÍ, Praha, CZE

Režie: Martina Schlegelová

19.09.2010

15:00

90″

Komorní divadlo

Hlavní program

Muž bez minulosti

Aki Kaurismäki – Miroslav Krobot

DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE

Režie: Miroslav Krobot

19.09.2010

17:00

70″

Světovar

Hlavní program

Prase

Václav Havel

DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE

Režie: Vladimír Morávek

19.09.2010

19:00

85″

Velké divadlo

Hlavní program

Loď pro panenky

Milena Markovićová

SRPSKO NARODNO POZORIŠTE / SRBSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Nový Sad, SRB

Režie: Ana Tomovićová

19.09.2010

19:00

70″

Nádraží Plzeň Jižní předměstí

Site specific

Shake ShakespeaRe Macbeth

Shakespeare, Ditte, Jurčová

DIVADLO PÔTOŇ, Bátovce, SVK

Režie: Iveta Jurčová

20.09.2010

20.09.2010

19:00

160″

Velké divadlo

Epilog

U Hitlerů v kuchyni

Arnošt Goldflam

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

Režie: Jan Borna

21.09.2010

22.09.2010

22.09.2010

19:00

175″

Velké divadlo

Epilog

Saturnin

Zdeněk Jirotka, Martin Vačkář, Ondřej Havelka

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ, Praha, CZE

Režie: Ondřej Havelka

23.09.2010

23.09.2010

19:00

120″

Komorní divadlo

Epilog

Léda

Miroslav Krleža

ČINOHERNÍ KLUB, Praha, CZE

Režie: Ladislav Smoček