->cs

> Úvodní strana / Program

PROGRAM 2019


10.09.2019

10.09.2019

19:00-20:10
(70 min.)
ZUZANA BURIANOVÁ a JOHAN, Plzeň, CZE
A KDE TY BYDLÍŠ? (VE SKŘÍNI)

Zuzana Burianová
Johan uvádí

Moving Station


11.09.2019

11.09.2019

16:00-17:00
(60 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
PROMĚNA
Franz Kafka / DekkaDancers
Štěpán Benyovszký, Štěpán Pechar, Ondřej Vinklát
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

11.09.2019

17:00-17:45
(45 min.)
EA PARAVICINI, Kiel, DEU
INDIGO

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

11.09.2019

17:00-18:10
(70 min.)
ZUZANA BURIANOVÁ a JOHAN, Plzeň, CZE
A KDE TY BYDLÍŠ? (VE SKŘÍNI)

Zuzana Burianová
Johan uvádí

Moving Station

11.09.2019

19:00-21:40
(160 min.)
SPOLEČNÝ PROJEKT DIVADELNÍHO SOUBORU ŠKOLA DRAMATICKÉHO UMĚNÍ A PRODUCENTA LEONIDA ROBERMANA, Moskva, RUS
BEZ VĚNA
Podle A. N. Ostrovského
Dmitrij Krymov
Hlavní program

Nová scéna
Objednat


12.09.2019

12.09.2019

11:00-13:05
(125 min.)
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE
ZABIJÁK JOE
Tracy Letts
Jiří Pokorný
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

12.09.2019

11:00-12:10
(70 min.)
ZUZANA BURIANOVÁ a JOHAN, Plzeň, CZE
A KDE TY BYDLÍŠ? (VE SKŘÍNI)

Zuzana Burianová
Johan uvádí

Moving Station

12.09.2019

14:00-14:45
(45 min.)
EA PARAVICINI, Kiel, DEU
INDIGO

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

12.09.2019

14:30-15:40
(70 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
KDE DOMOV MŮJ?
Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček
Jakub Vašíček
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

12.09.2019

17:00-17:45
(45 min.)
EA PARAVICINI, Kiel, DEU
INDIGO

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

12.09.2019

17:30-19:40
(130 min.)
SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE
KŘÍŽ U POTOKA
Karolína Světlá
Martin Františák
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

12.09.2019

19:00-20:15
(75 min.)
DIVADLO FESTE, Brno, CZE
PÝCHA OSAMĚLOSTI
Petr Pithart
Jiří Honzírek
Johan uvádí

Moving Station

12.09.2019

19:00-19:50
(50 min.)
Koncert, ,
VIAH

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

12.09.2019

20:00-20:50
(50 min.)
Koncert, ,
GHOST OF YOU

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

12.09.2019

21:00-22:40
(100 min.)
TEATR POLONIA, Varšava, POL
ZÁPISKY Z VYHNANSTVÍ
Sabina Baral
Magda Umer
Hlavní program

DEPO2015 - velký sál
Objednat


13.09.2019

13.09.2019

11:00-12:40
(100 min.)
KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE
FERNANDO KRAPP MI NAPSAL DOPIS
Tankred Dorst
Jan Holec
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

13.09.2019

13:00-13:35
(35 min.)
KATARÍNA CAKOVÁ, Bratislava, SVK
ISLAND HOME

Katarína Caková

13.09.2019

14:00-15:00
(60 min.)
BODY VOICE BAND, Praha, CZE
MUZIKÁL TŘETÍHO VĚKU (Z PÍSNÍ JANA BURIANA)

Jaroslava Šiktancová
Hlavní program

Moving Station
Objednat

13.09.2019

15:30-16:05
(35 min.)
KATARÍNA CAKOVÁ, Bratislava, SVK
ISLAND HOME

Katarína Caková

13.09.2019

16:30-17:20
(50 min.)
FUNDACJA CHÓR KOBIET / TEATR POLSKI, Varšava, Poznaň, POL
HYMNUS NA LÁSKU
Marta Górnicka
Marta Górnicka
Hlavní program

Nová scéna
Objednat

13.09.2019

17:00-17:35
(35 min.)
KATARÍNA CAKOVÁ, Bratislava, SVK
ISLAND HOME

Katarína Caková

13.09.2019

17:00-17:50
(50 min.)
Koncert, ,
BOMBARĎÁK

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

13.09.2019

18:00-18:40
(40 min.)
PRIDEN MOŽIC, Kamnik, SVN
ODPOČÍVEJ V POKOJI

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

13.09.2019

18:30-22:50
(260 min.)
MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ, Praha, CZE
ANDĚLÉ V AMERICE
Tony Kushner
Michal Dočekal
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

13.09.2019

19:00-22:15
(195 min.)
SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK
PŘED ZÁPADEM SLUNCE
Gerhart Hauptmann
Michal Vajdička
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

13.09.2019

20:00-20:50
(50 min.)
Koncert, ,
CIRKUS PONORKA

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA


14.09.2019

14.09.2019

10:30-13:30
(180 min.)
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE
PERSONY
Ingmar Bergman, Jan Mikulášek
Jan Mikulášek
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

14.09.2019

11:00-11:40
(40 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
ŠŠŠŠ. ŠŠŠŠ. HŮŮŮ. HAF!
Vít Peřina a kolektiv
Michaela Homolová
Hlavní program

Divadlo Alfa - zkušebna
Objednat

14.09.2019

12:30-14:00
(90 min.)
DIVADELNÍ SPOLEK JEDL, Praha, CZE
SOUKROMÉ ROZHOVORY
Ingmar Bergman, Lucie Trmíková
Jan Nebeský
Hlavní program

Moving Station
Objednat

14.09.2019

14:00-14:40
(40 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
ŠŠŠŠ. ŠŠŠŠ. HŮŮŮ. HAF!
Vít Peřina a kolektiv
Michaela Homolová
Hlavní program

Divadlo Alfa - zkušebna

14.09.2019

14:00-14:40
(40 min.)
PRIDEN MOŽIC, Kamnik, SVN
ODPOČÍVEJ V POKOJI

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

14.09.2019

15:00-18:15
(195 min.)
SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK
PŘED ZÁPADEM SLUNCE
Gerhart Hauptmann
Michal Vajdička
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

14.09.2019

17:00-17:40
(40 min.)
PRIDEN MOŽIC, Kamnik, SVN
ODPOČÍVEJ V POKOJI

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

14.09.2019

19:00-19:50
(50 min.)
Koncert, ,
NOISETRAP

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

14.09.2019

19:30-20:55
(85 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO – OPERA, Praha, CZE
STERNENHOCH
Ivan Acher
Michal Dočekal
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

14.09.2019

20:00-20:50
(50 min.)
Koncert, ,
BUZERANT

Doprovodné akce

U branky - VSTUP ZDARMA

14.09.2019

20:00-21:15
(75 min.)
ŠTÚDIO 12 a DIVADLO PÔTOŇ, Bratislava, SVK
AMERICKÝ CÍSAŘ
Martin Pollack, Michal Ditte
Iveta Ditte Jurčová
Hlavní program

DEPO2015 - malý sál
Objednat


15.09.2019

15.09.2019

10:30-12:50
(140 min.)
DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE
MARYŠA
Alois a Vilém Mrštíkové
Janka Ryšánek-Schmiedtová
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

15.09.2019

14:00-15:30
(90 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
MODROVOUS (SIR HALEWYN)
Michel de Ghelderode
Natália Deáková
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

15.09.2019

15:00-15:40
(40 min.)
DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE
A NA NOZE PEVNINA
Dominika Špalková a kol.
Dominika Špalková
Johan uvádí

Moving Station

15.09.2019

15:00-16:00
(60 min.)
FILM - VSTUP ZDARMA, , CZE
JAN BORNA ANEB DOKRESLENÍ JANKA

Doprovodné akce

DEPO2015 - malý sál

15.09.2019

16:30-18:20
(110 min.)
DIVADLO PROTON, BUDAPEŠŤ, HUN
JE TĚŽKÉ BÝTI BOHEM
Kornél Mundruczó, Yvette Bíró
Kornél Mundruczó
Hlavní program

DEPO2015 - velký sál
Objednat

15.09.2019

19:00-21:10
(130 min.)
TR WARSZAWA, Varšava, POL
JINÍ LIDÉ
Dorota Masłowska
Grzegorz Jarzyna
Hlavní program

Nová scéna
Objednat


16.09.2019

16.09.2019

19:00-19:55
(55 min.)
ANEŽKA KALIVODOVÁ, Praha, CZE
JANA

Anežka Kalivodová
Johan uvádí

Moving Station


17.09.2019

17.09.2019

19:00-21:20
(140 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
ELEGANCE MOLEKULY
Petr Zelenka
Petr Zelenka

17.09.2019

19:00-20:15
(75 min.)
CIRK LA PUTYKA, CIRK LA PUTYKA, CZE
ADHD
Rostislav Novák ml.
Rostislav Novák ml.
Epilog

Nová scéna
Objednat

17.09.2019

19:00-20:00
(60 min.)
MAnaMA, Praha, CZE
PROMIŇTE, ŽE RODÍM

MAnaMA – matky na mateřské
Johan uvádí

Moving Station


18.09.2019

18.09.2019

17:30-18:45
(75 min.)
CIRK LA PUTYKA, CIRK LA PUTYKA, CZE
ADHD
Rostislav Novák ml.
Rostislav Novák ml.
Epilog

Nová scéna
Objednat

18.09.2019

19:00-21:20
(140 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
ELEGANCE MOLEKULY
Petr Zelenka
Petr Zelenka


19.09.2019

19.09.2019

19:00-21:00
(120 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
DOPISY OLZE
Václav Havel
SKUTR


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2019
Facebook
RSS