10.09.2019

11.09.2019

11.09.2019

16:00

60″

Malá scéna

Hlavní program

PROMĚNA

Franz Kafka / DekkaDancers

DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE

Štěpán Benyovszký, Štěpán Pechar, Ondřej Vinklát

Vstupenky

11.09.2019

17:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

EA PARAVICINI, Kiel, DEU

11.09.2019

19:00

160″

Nová scéna

Hlavní program

BEZ VĚNA

Podle A. N. Ostrovského

SPOLEČNÝ PROJEKT DIVADELNÍHO SOUBORU ŠKOLA DRAMATICKÉHO UMĚNÍ A PRODUCENTA LEONIDA ROBERMANA, Moskva, RUS

Dmitrij Krymov

Vstupenky

12.09.2019

12.09.2019

11:00

125″

Malá scéna

Hlavní program

ZABIJÁK JOE

Tracy Letts

KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE

Jiří Pokorný

Vstupenky

12.09.2019

14:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

EA PARAVICINI, Kiel, DEU

12.09.2019

14:30

70″

Divadlo Alfa

Hlavní program

KDE DOMOV MŮJ?

Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček

DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE

Jakub Vašíček

Vstupenky

12.09.2019

17:00

45″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

EA PARAVICINI, Kiel, DEU

12.09.2019

17:30

130″

Velké divadlo

Hlavní program

KŘÍŽ U POTOKA

Karolína Světlá

SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE

Martin Františák

Vstupenky

12.09.2019

19:00

75″

Moving Station

Johan uvádí

PÝCHA OSAMĚLOSTI

Petr Pithart

DIVADLO FESTE, Brno, CZE

Jiří Honzírek

12.09.2019

19:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

12.09.2019

20:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

13.09.2019

13.09.2019

13:00

35″

Moving Station - malý sál

Johan uvádí

KATARÍNA CAKOVÁ, Bratislava, SVK

Katarína Caková

13.09.2019

15:30

35″

Moving Station - malý sál

Johan uvádí

KATARÍNA CAKOVÁ, Bratislava, SVK

Katarína Caková

13.09.2019

16:30

50″

Nová scéna

Hlavní program

HYMNUS NA LÁSKU

Marta Górnicka

FUNDACJA CHÓR KOBIET / TEATR POLSKI, Varšava, Poznaň, POL

Marta Górnicka

Vstupenky

13.09.2019

17:00

35″

Moving Station - malý sál

Johan uvádí

KATARÍNA CAKOVÁ, Bratislava, SVK

Katarína Caková

13.09.2019

17:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

13.09.2019

18:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

PRIDEN MOŽIC, Kamnik, SVN

13.09.2019

18:30

260″

Velké divadlo

Hlavní program

ANDĚLÉ V AMERICE

Tony Kushner

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ, Praha, CZE

Michal Dočekal

Vstupenky

13.09.2019

19:00

195″

Malá scéna

Hlavní program

PŘED ZÁPADEM SLUNCE

Gerhart Hauptmann

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

Michal Vajdička

Vstupenky

13.09.2019

20:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

14.09.2019

14.09.2019

10:30

180″

Divadlo Alfa

Hlavní program

PERSONY

Ingmar Bergman, Jan Mikulášek

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE

Jan Mikulášek

Vstupenky

14.09.2019

12:30

90″

Moving Station

Hlavní program

SOUKROMÉ ROZHOVORY

Ingmar Bergman, Lucie Trmíková

DIVADELNÍ SPOLEK JEDL, Praha, CZE

Jan Nebeský

Vstupenky

14.09.2019

14:00

40″

Divadlo Alfa - zkušebna

Hlavní program

ŠŠŠŠ. ŠŠŠŠ. HŮŮŮ. HAF!

Vít Peřina a kolektiv

NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE

Michaela Homolová

14.09.2019

14:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

PRIDEN MOŽIC, Kamnik, SVN

14.09.2019

15:00

195″

Malá scéna

Hlavní program

PŘED ZÁPADEM SLUNCE

Gerhart Hauptmann

SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK

Michal Vajdička

Vstupenky

14.09.2019

17:00

40″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

PRIDEN MOŽIC, Kamnik, SVN

14.09.2019

19:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

14.09.2019

19:30

85″

Velké divadlo

Hlavní program

STERNENHOCH

Ivan Acher

NÁRODNÍ DIVADLO – OPERA, Praha, CZE

Michal Dočekal

Vstupenky

14.09.2019

20:00

75″

DEPO2015 - malý sál

Hlavní program

AMERICKÝ CÍSAŘ

Martin Pollack, Michal Ditte

ŠTÚDIO 12 a DIVADLO PÔTOŇ, Bratislava, SVK

Iveta Ditte Jurčová

Vstupenky

14.09.2019

20:00

50″

U branky - VSTUP ZDARMA

Doprovodné akce

Koncert, ,

15.09.2019

15.09.2019

10:30

140″

Malá scéna

Hlavní program

MARYŠA

Alois a Vilém Mrštíkové

DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE

Janka Ryšánek-Schmiedtová

Vstupenky

15.09.2019

15:00

40″

Moving Station

Johan uvádí

A NA NOZE PEVNINA

Dominika Špalková a kol.

DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE

Dominika Špalková

15.09.2019

16:30

110″

DEPO2015 - velký sál

Hlavní program

JE TĚŽKÉ BÝTI BOHEM

Kornél Mundruczó, Yvette Bíró

DIVADLO PROTON, BUDAPEŠŤ, HUN

Kornél Mundruczó

Vstupenky

15.09.2019

19:00

130″

Nová scéna

Hlavní program

JINÍ LIDÉ

Dorota Masłowska

TR WARSZAWA, Varšava, POL

Gregorz Jarzyna

Vstupenky

16.09.2019

16.09.2019

19:00

55″

Moving Station

Johan uvádí

ANEŽKA KALIVODOVÁ, Praha, CZE

Anežka Kalivodová

17.09.2019

17.09.2019

19:00

75″

Nová scéna

Epilog

ADHD

Rostislav Novák ml.

CIRK LA PUTYKA, CIRK LA PUTYKA, CZE

Rostislav Novák ml.

Vstupenky

17.09.2019

19:00

60″

Moving Station

Johan uvádí

MAnaMA, Praha, CZE

MAnaMA – matky na mateřské

18.09.2019

18.09.2019

17:30

75″

Nová scéna

Epilog

ADHD

Rostislav Novák ml.

CIRK LA PUTYKA, CIRK LA PUTYKA, CZE

Rostislav Novák ml.

Vstupenky

19.09.2019

19.09.2019

19:00

120″

Velké divadlo

Epilog

DOPISY OLZE

Václav Havel

DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE

SKUTR

Vstupenky