NOVINKY

Termín festivalu příští rok: 15. - 23. září 2021

23.09.2020

Těšíme se příští rok na shledanou v Plzni u dalšího ročníku Mezinárodního festivalu Divadlo!

Festival skončil, děkujeme!

15.09.2020

Děkujeme za návštěvu a velkou podporu vám, divákům a fanouškům. Děkujeme všem souborům, partnerům, podporovatelům a celému týmu, který festival připravoval a zajišťoval. I přes některé změny v programu festival proběhl ve skvělé atmosféře, nabídl výjimečné divadelní zážitky a ukázal, že má smysl chodit a fandit divadlu. Děkujeme a těšíme se v Plzni příští rok na shledanou!

Program je v plném proudu!

12.09.2020

Festival je v plném proudu, přijďte fandit divadlu, nenechte si ujít výjimečné kulturní zážitky. Aktuální program najdete zde. Vstupenky na řadu představení jsou ještě k dostání zde. Aktuální fotografie sledujte na našem facebooku zde.

Představení Hrdinové kapitalistické práce je zrušeno

12.09.2020

Mezinárodní festival Divadlo a Městská divadla pražská s politováním oznamují, že představení Hrdinové kapitalistické práce je zrušeno bez náhrady. V případě zájmu můžete navštívit představení Kaleidoscope Cirku La Putyka v 15.30 U Ježíška. Představení je zdarma. Peníze za zakoupené vstupenky vám budou vráceny v předprodejním místě, ve kterém jste je zakoupili, a to do konce roku 2020. V případě zakoupení vstupenky online se obraťte na info@plzenskavstupenka.cz. Děkujeme za pochopení.

Představení Smrt obchodního cestujícího přesunuta na září 2021

10.09.2020

Omlouváme se, ale ze zdravotních důvodů jsou představení Smrt obchodního cestujícího Městských divadel pražských v rámci letošního epilogu přesunuta do festivalového epilogu v září 2021. Nové termíny budou upřesněny. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Aktuální programové změny

09.09.2020

Od čtvrtka na vás čeká v Plzni téměř 50 představení a doprovodných akcí, bohužel jsme byli nuceni udělat tyto programové změny:
►místo inscenace Dnes večer nehrajeme (11. září, 20.00) uvede Slovenské národní divadlo inscenaci Nepolepšený svätec v režii Kamila Žisky
►Městská divadla pražská přivezou svoji nejnovější premiéru Hrdinové kapitalistické práce místo inscenace Sláva a pád krále Otakara (13. září, 15.30)
►představení L’Arianna (Mantova 1608) souboru Ensemble Damian (13. září, 15.30) je zrušeno
►představení 30 dní v rámci sekce Johan uvádí (9. září, 17.00) je zrušeno

Vstupenky na nahrazená představení zůstávají v platnosti. Na zrušené inscenace budou kupující o způsobu vrácení vstupného informování e-mailem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na festivalu na shledanou.

Čtěte dále

Začínáme již příští týden! Přijďte fandit divadlu!

01.09.2020

Nabídneme přes 50 představení a doprovodných akcí. Přijede 28 souborů z Francie, Slovenska, Polska a České republiky. Program zahrne v Avignonu oceněnou hudební inscenaci Triumf lásky Oliviera Py, jednoho z nejslavnějších francouzských režisérů a dramatiků dneška, kabaretní inscenaci Dnes večer nehrajeme Slovenského národního divadla s předními slovenskými hereckými osobnostmi, výběr toho nejzajímavějšího ze scén z celé České republiky za uplynulou sezónu, alternativní inscenace v rámci sekce Johan uvádí, pouliční představení zdarma, křest knihy, debaty, studentské workshopy divadelní tvorby, fotografie a videa.

Pouliční představení zdarma

18.08.2020

Nenechte si ujít během festivalu open air představení přístupná zdarma - francouzský soubor Les Goulus, čeští V.O.S.A. Theatre a Cirk La Putyka. 

Čtěte dále

Předprodej představení Johan uvádí od 11. srpna

10.08.2020

Předprodej vstupenek na představení sekce Johan uvádí začíná 11. srpna v síti GoOut.

1 2 6 11 16