->cs

NOVINKY

„Kdo neskáče, není Čechov, hop, hop, hop!“ - nový TV spot

Simona Babčáková, Martin Dejdar, Michal Dlouhý, Anna Geislerová, Ondřej Havelka, Petra Hřebíčková, Vanda Hybnerová, Igor Chmela, Ivana Chýlková, Vladimír Javorský, Jiří Lábus, Pavel Liška, Ondřej Malý, Václav Neužil, Leoš Noha, Matouš Ruml, Martin Stránský, Jana Stryková, Miroslav Táborský, Ivan Trojan, Jakub Žáček, Lucie Žáčková... ti všichni se sešli v jeden den při natáčení pod taktovkou režiséra Jakuba Sommera, který tak navázal na velmi úspěšné verze z předchozích let.

Mám rád věci, které vzniknou ve vteřině. Ondra Ládek, spoluautor nápadu, řekl: ´Co kdyby se skandovalo třeba: Strýýček Váááňa...Chápeš? Divadelní postavy jako fotbalové hvězdy´ a mě napadlo: ´Jasně, Kdo neskáče, není Čechov, hop, hop, hop.´ A měli jsme hotovo. Odměnou byla skutečnost, že točit v jeden den s dvaadvaceti českými hereckými osobnostmi se povede maximálně jednou za pětiletku," uvádí Jakub Sommer.

Do týmu, který se na vzniku spotu podílel, dále patří: kamera: Viktor Smutný, hudba: Dominik Renč, producent: Jirka Ptáček/Bistro Films, agentura: Milan Němeček/Chapiteau s.r.o., produkce: Šárka Střelková, střih: Emil Pawinger/Cinepost, zvuk: Lukáš Chyška, Ivan Horák, kostýmy: Klára Potůčková, masky: Jana Bílková, Kateřina Vojkůvková, fotografie: Alžběta Jungrová.

Na spot se můžete podívat zde: 

UPOZORŇUJEME

Udělejte si čas na DIVADLO!
27.05.2019

Těšíme se na Vás!


11. - 19. září 2019

Představení a koncerty U branky zdarma
20.08.2018

Pouliční představení a koncerty pro děti i dospělé: zdarma U branky po celou dobu festivalu. Více v sekci Program zde.

Zahraniční představení s titulky
13.09.2017

Všechna zahraniční představení budou uváděna s českými titulky.

VIDEO

NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2019
Facebook
RSS