PROGRAM 2020


08.09.2020


09.09.2020


10.09.2020

10.09.2020

10:30-11:20
(50 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
Pozor, Zorro!
Vít Peřina, Tomáš Dvořák, Ivan Nesveda
Tomáš Dvořák
Plzeň uvádí

Divadlo Alfa
Objednat

10.09.2020

12:00-12:50
(50 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
Pozor, Zorro!
Vít Peřina, Tomáš Dvořák, Ivan Nesveda
Tomáš Dvořák
Plzeň uvádí

Divadlo Alfa
Objednat

10.09.2020

14:00-15:10
(70 min.)
BUCHTY A LOUTKY, Praha, CZE
Vítězné svině
Radek Beran a Buchty a loutky
Radek Beran a Buchty a loutky
Hlavní program

DEPO2015 - malý sál
Objednat

10.09.2020

14:30-15:05
(35 min.)
MIR. THEATRE + PLATA COMPANY, Praha, CZE
Prefaby
Dominik Migač, Jakub Maksymov
Dominik Migač

10.09.2020

15:00-15:30
(30 min.)
LES GOULUS, Aubervilliers, FRA
Amorci
Les Goulus
Les Goulus
Open air - VSTUP ZDARMA

U branky - VSTUP ZDARMA

10.09.2020

15:30-16:05
(35 min.)
MIR. THEATRE + PLATA COMPANY, Praha, CZE
Prefaby
Dominik Migač, Jakub Maksymov
Dominik Migač

10.09.2020

16:00-18:30
(150 min.)
KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE
Ptákovina
Milan Kundera
Vladimír Morávek
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

10.09.2020

16:30-17:55
(85 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO MORAVSKOSLEZSKÉ, Ostrava, CZE
Thrill me ! (Vzruš mě!)
Stephen Dolginoff
Juraj Čiernik
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

10.09.2020

17:00-17:40
(40 min.)
LES GOULUS, Aubervilliers, FRA
Jezdci
Les Goulus
Les Goulus
Open air - VSTUP ZDARMA

U branky - VSTUP ZDARMA

10.09.2020

18:00-18:30
(30 min.)
Doprovodné akce

Malá scéna – foyer

10.09.2020

18:00-19:10
(70 min.)
V.O.S.A. THEATRE, Praha, CZE
Vysoké snění
V.O.S.A.
V.O.S.A.
Open air - VSTUP ZDARMA

Smetanovy sady - VSTUP ZDARMA

10.09.2020

18:30-19:05
(35 min.)
MIR. THEATRE + PLATA COMPANY, Praha, CZE
Prefaby
Dominik Migač, Jakub Maksymov
Dominik Migač

10.09.2020

19:30-21:40
(130 min.)
ČINOHRA – NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE
Stát jsem já
Vincent Macaigne
Jan Mikulášek
Hlavní program

Nová scéna
Objednat

10.09.2020

19:30-20:05
(35 min.)
MIR. THEATRE + PLATA COMPANY, Praha, CZE
Prefaby
Dominik Migač, Jakub Maksymov
Dominik Migač


11.09.2020

11.09.2020

10:30-12:00
(90 min.)
HADIVADLO, Brno, CZE
Prezidentky
Werner Schwab
Kamila Polívková

11.09.2020

13:00-15:10
(130 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
Middletown
Will Eno
Marek Němec
Plzeň uvádí

Malá scéna
Objednat

11.09.2020

15:00-15:30
(30 min.)
LES GOULUS, Aubervilliers, FRA
Amorci
Les Goulus
Les Goulus
Open air - VSTUP ZDARMA

U branky - VSTUP ZDARMA

11.09.2020

16:30-18:10
(100 min.)
DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE
Transky, body, vteřiny
Tomáš Dianiška
Tomáš Dianiška
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

11.09.2020

17:00-17:40
(40 min.)
LES GOULUS, Aubervilliers, FRA
Jezdci
Les Goulus
Les Goulus
Open air - VSTUP ZDARMA

U branky - VSTUP ZDARMA

11.09.2020

19:00-21:10
(130 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
Middletown
Will Eno
Marek Němec
Plzeň uvádí

Malá scéna
Objednat

11.09.2020

20:00-22:30
(150 min.)
SLOVENSKÉ NÁRODNÍ DIVADLO, Bratislava, SVK
Nepolepšený svätec / ZMĚNA PROGRAMU
Ľubomír Feldek
Kamil Žiska
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat


12.09.2020

12.09.2020

10:30-11:05
(35 min.)
DRAMA LABEL, Praha, CZE
Nejmenší ze Sámů
Československé klacky
Johana Bártová
Hlavní program

Divadlo Alfa - klub
Objednat

12.09.2020

11:15-12:00
(45 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
O hodině navíc aneb Potlach v hustníku
Vít Peřina
Tomáš Dvořák
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

12.09.2020

11:30-12:05
(35 min.)
DRAMA LABEL, Praha, CZE
Nejmenší ze Sámů
Československé klacky
Johana Bártová
Hlavní program

Divadlo Alfa - klub
Objednat

12.09.2020

12:30-13:05
(35 min.)
DRAMA LABEL, Praha, CZE
Nejmenší ze Sámů
Československé klacky
Johana Bártová
Hlavní program

Divadlo Alfa - klub
Objednat

12.09.2020

13:00-14:45
(105 min.)
DIVADLO POD PALMOVKOU, Praha, CZE
Bezruký Frantík
Tomáš Dianiška, Igor Orozovič
F. X. Kalba

12.09.2020

14:00-14:35
(35 min.)
DRAMA LABEL, Praha, CZE
Nejmenší ze Sámů
Československé klacky
Johana Bártová
Hlavní program

Divadlo Alfa - klub
Objednat

12.09.2020

14:00-14:30
(30 min.)
LES GOULUS, Aubervilliers, FRA
Amorci
Les Goulus
Les Goulus
Open air - VSTUP ZDARMA

U branky - VSTUP ZDARMA

12.09.2020

14:30-16:00
(90 min.)
Doprovodné akce

Velké divadlo – foyer

12.09.2020

16:30-18:20
(110 min.)
DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, Brno, CZE
Don Quijote
Miguel de Cervantes, Jan Mikulášek, Martin Sládeček
Jan Mikulášek
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

12.09.2020

17:00-17:40
(40 min.)
LES GOULUS, Aubervilliers, FRA
Jezdci
Les Goulus
Les Goulus
Open air - VSTUP ZDARMA

U branky - VSTUP ZDARMA

12.09.2020

20:00-21:00
(60 min.)
FESTIVAL D’AVIGNON, Avignon, FRA
Triumf lásky
Olivier Py
Olivier Py
Hlavní program

DEPO2015 - velký sál
Objednat


13.09.2020

13.09.2020

11:00-12:10
(70 min.)
DIVADELNÍ SPOLEK JEDL, Praha, CZE
Zahradníček / Vše mé je tvé
Jan Nebeský, Lucie Trmíková, Jan Zahradníček
Jan Nebeský
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

13.09.2020

13:30-14:05
(35 min.)
DRAMA LABEL, Praha, CZE
Nejmenší ze Sámů
Československé klacky
Johana Bártová
Hlavní program

Divadlo Alfa - klub
Objednat

13.09.2020

14:00-15:00
(60 min.)
FESTIVAL D’AVIGNON, Avignon, FRA
Triumf lásky
Olivier Py
Olivier Py
Hlavní program

DEPO2015 - velký sál
Objednat

13.09.2020

14:30-15:05
(35 min.)
DRAMA LABEL, Praha, CZE
Nejmenší ze Sámů
Československé klacky
Johana Bártová
Hlavní program

Divadlo Alfa - klub
Objednat

13.09.2020

15:30-16:15
(45 min.)
CIRK LA PUTYKA, Praha, CZE
Kaleidoscope
Cirk La Putyka
Maksim Komaro
Open air - VSTUP ZDARMA

U Ježíška - VSTUP ZDARMA

13.09.2020

18:30-19:15
(45 min.)
CIRK LA PUTYKA, Praha, CZE
Kaleidoscope
Cirk La Putyka
Maksim Komaro
Open air - VSTUP ZDARMA

U Ježíška - VSTUP ZDARMA

13.09.2020

19:00-21:40
(160 min.)
MĚSTSKÉ DIVADLO BRNO, Brno, CZE
Žebrácká opera
Václav Havel
Hana Burešová
Hlavní program

Nová scéna
Objednat


14.09.2020

14.09.2020

19:00-21:05
(125 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
Bez roucha
Michael Frayn
Hana Burešová

14.09.2020

19:00-20:00
(60 min.)
MARKÉTA VACOVSKÁ, Praha, CZE
Odloučení
Markéta Vacovská
Markéta Vacovská


15.09.2020

15.09.2020

19:00-20:50
(110 min.)
MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ, Praha, CZE
Smrt obchodního cestujícího / PŘESUNUTO NA ZÁŘÍ 2021
Arthur Miller
Michal Dočekal

15.09.2020

19:00-20:00
(60 min.)
AGNIESZKA BRESLER, Vratislav, POL
Kobietostan (Ženostán)
Magdalena Mróz
Joanna Lewicka


16.09.2020

16.09.2020

19:00-20:50
(110 min.)
MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ, Praha, CZE
Smrt obchodního cestujícího / PŘESUNUTO NA ZÁŘÍ 2021
Arthur Miller
Michal Dočekal


17.09.2020