->en

> Homepage

PROGRAM 2016 .::.


06.09.2016

06.09.2016

17:00-18:26
(86 min.)
MOVIE
Hamlet Goes Business

Aki Kaurismäki
Accompanying events

Měšťanská Beseda Cinema

06.09.2016

17:00-17:00
(0 min.)

06.09.2016

20:00-21:58
(118 min.)
MOVIE
The Student

Kirill Serebrennikov
Accompanying events

Měšťanská Beseda Cinema

06.09.2016

20:00-20:50
(50 min.)
JAN KOMÁREK, ANDREA MILTNER, JANA WEBEROVÁ, Various,
Jak zabít Hamleta
Jan Komárek, Andrea Miltner, Jana Weberová
Presented by Johan

Moving Station
Objednat


07.09.2016

07.09.2016

14:00-17:00
(180 min.)
FADUNITO, Cervera, ESP
CECI 3.0 / Babies

Presented by Johan

Streets in Pilsen

07.09.2016

18:30-22:50
(260 min.)
TEATR POLSKI, WROCLAW, POL
Woodcutters
Thomas Bernhard
Krystian Lupa
Main program

The New Stage
Objednat

07.09.2016

20:00-21:00
(60 min.)
NA PERÓNĚ, Košice, SVK
Búvaj

Presented by Johan

Moving Station
Objednat


08.09.2016

08.09.2016

10:00-19:00
(540 min.)
DEPARTMENT OF ALTERNATIVE AND PUPPET THEATRE, DAMU, Prague, CZE
μSPUTNIK
Dominik Migač, Tereza Černá
Dominik Migač, Tereza Černá
Accompanying events

The Museum of Puppets

08.09.2016

11:00-12:15
(75 min.)
DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE
The White Doe
Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček, Jiří Vyšohlíd and team
Jakub Vašíček
Main program

Alfa Theatre
Objednat

08.09.2016

11:00-11:45
(45 min.)
KARTEL, Prague, CZE
Stokorcový les

Presented by Johan

Moving Station
Objednat

08.09.2016

13:00-15:10
(130 min.)
KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE
Foam of the Daze
Boris Vian
SKUTR
Main program

Grand Theatre
Objednat

08.09.2016

15:00-16:30
(90 min.)
Presented by Johan

Moving Station

08.09.2016

16:30-19:00
(150 min.)
HaDIVADLO, Brno, CZE
Uncle Vanya
Anton Pavlovich Chekhov
Ivan Buraj
Main program

The Small Stage
Objednat

08.09.2016

18:00-18:45
(45 min.)
KARTEL, Prague, CZE
Stokorcový les

Presented by Johan

Moving Station
Objednat

08.09.2016

20:00-21:00
(60 min.)
Concert, ,
Prago Union

Music before sleep

Zach´s pub

08.09.2016

20:30-22:30
(120 min.)
PROTON THEATRE, BUDAPEST, HUN
Disgrace
J. M. Coetzee
Kornél Mundruczó
Main program

DEPO2015


09.09.2016

09.09.2016

10:00-19:00
(540 min.)
DEPARTMENT OF ALTERNATIVE AND PUPPET THEATRE, DAMU, Prague, CZE
μSPUTNIK
Dominik Migač, Tereza Černá
Dominik Migač, Tereza Černá
Accompanying events

The Museum of Puppets

09.09.2016

10:30-11:20
(50 min.)
ALFA THEATRE, (Host theatre production), Pilsen, CZE
Doctor in spite of Himself
Molière
Tomáš Dvořák
Presented by Pilsen

Alfa Theatre
Objednat

09.09.2016

13:30-14:40
(70 min.)
NOD EXPERIMENTAL SPACE, PRAGUE, CZE
Double Home / from Čep
Jan Nebeský – Lucie Trmíková – David Prachař & Experimentální prostor NoD
Jan Nebeský
Main program

The Small Stage
Objednat

09.09.2016

14:00-17:00
(180 min.)
FADUNITO, Cervera, ESP
CECI 3.0 / Babies

Presented by Johan

Streets in Pilsen

09.09.2016

16:00-18:30
(150 min.)
NATIONAL THEATRE BRNO, BRNO, CZE
Oil Lamps
Jaroslav Havlíček
Martin Glaser
Main program

Grand Theatre
Objednat

09.09.2016

20:00-22:20
(140 min.)
GOGOL CENTRE, MOSCOW, RUS
Martyr
Marius von Mayenburg
Kirill Serebrennikov
Main program

The New Stage
Objednat

09.09.2016

20:00-21:00
(60 min.)
Concert, ,
Mediterian

Music before sleep

Zach´s pub

09.09.2016

20:30-21:20
(50 min.)
IRINA ANDREEVA, Prague, RUS
Cataplace

Presented by Johan

DEPO2015

09.09.2016

21:30-22:10
(40 min.)
JAN MOCEK, TÁŇA ŠVEHLOVÁ, Prague, CZE
Shining City
Jan Mocek, Táňa Švehlová
Open Air

Skupova street


10.09.2016

10.09.2016

10:00-19:00
(540 min.)
DEPARTMENT OF ALTERNATIVE AND PUPPET THEATRE, DAMU, Prague, CZE
μSPUTNIK
Dominik Migač, Tereza Černá
Dominik Migač, Tereza Černá
Accompanying events

The Museum of Puppets

10.09.2016

11:30-13:00
(90 min.)
J. K. TYL THEATRE, Pilsen, CZE
Wozzeck
Georg Büchner
SKUTR
Presented by Pilsen

The New Stage
Objednat

10.09.2016

14:00-16:30
(150 min.)
DIVADLO DISK, Praha, CZE
The Ritual Slaughter of Gorge Mastromas
Denis Kelly
Adam Svozil
Main program

DEPO2015
Objednat

10.09.2016

14:00-15:00
(60 min.)
Accompanying events

The New Theatre - foyer

10.09.2016

15:00-16:00
(60 min.)
Presented by Johan

Moving Station

10.09.2016

17:30-18:30
(60 min.)
SLÁVA DAUBNEROVÁ, , SVK
Solo lamentoso
Sláva Daubnerová
Sláva Daubnerová
Main program

Alfa Theatre
Objednat

10.09.2016

19:00-20:05
(65 min.)
MEETFACTORY, SUDABEH MOHAFEZ, Prague, CZE
Hoří

Presented by Johan

Moving Station
Objednat

10.09.2016

19:30-22:20
(170 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
The Winter’s Tale
William Shakespeare
Ondrej Spišák
Main program

Grand Theatre
Objednat

10.09.2016

19:30-21:15
(105 min.)
SLOVAK NATIONAL THEATRE, BRATISLAVA, SVK
Mojmír II or the Sunset of Empire
Viliam Klimáček
Rastislav Ballek
Main program

The Small Stage
Objednat

10.09.2016

20:00-21:00
(60 min.)
Concert, ,
St. Johnny

Music before sleep

Zach´s pub

10.09.2016

20:30-21:20
(50 min.)
IRINA ANDREEVA, Prague, RUS
Cataplace

Presented by Johan

DEPO2015

10.09.2016

21:30-22:10
(40 min.)
JAN MOCEK, TÁŇA ŠVEHLOVÁ, Prague, CZE
Shining City
Jan Mocek, Táňa Švehlová
Open Air

Skupova street


11.09.2016

11.09.2016

11:00-11:45
(45 min.)
NAIVE THEATRE, Liberec, CZE
Bohemia is by the Sea
Radek Malý, Vít Peřina, Michaela Homolová a kol.
Michaela Homolová
Main program

Grand Theatre
Objednat

11.09.2016

11:55-12:55
(60 min.)
DISCUSSION, ,
Po roce...

Presented by Johan

Moving Station

11.09.2016

13:00-14:30
(90 min.)
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ / THEATRE ON THE BALUSTRADE, Prague, CZE
Obsession
Jan Mikulášek, Dora Viceníková a kol.
Jan Mikulášek
Main program

Alfa Theatre

11.09.2016

15:30-18:10
(160 min.)
ARÉNA THEATRE, OSTRAVA, CZE
Hearing
Tomáš Vůjtek
Ivan Krejčí
Main program

The Small Stage
Objednat

11.09.2016

16:00-17:58
(118 min.)
MOVIE
The Student

Kirill Serebrennikov
Accompanying events

Moving Station

11.09.2016

19:30-22:00
(150 min.)
NARODOWY STARY TEATR, KRAKOW, POL
Hamlet

Krzysztof Garbaczewski
Main program

The New Stage
Objednat

11.09.2016

20:00-20:40
(40 min.)
KOLONIE, z.s., Prague, CZE
Godt og ondt
Kozubková, Krausová, Křivánková
Presented by Johan

Moving Station
Objednat

11.09.2016

21:30-22:10
(40 min.)
JAN MOCEK, TÁŇA ŠVEHLOVÁ, Prague, CZE
Shining City
Jan Mocek, Táňa Švehlová
Open Air

Skupova street


12.09.2016

12.09.2016

19:00-21:45
(165 min.)
NATIONAL THEATRE, Prague, CZE
My Heart Beats in the Rhythm of Swing
Martin Vačkář, Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
Epilog

Grand Theatre
Objednat

12.09.2016

20:00-20:50
(50 min.)
ELIŠKA BRTNICKÁ, CIRKUS MLEJN, Prague, CZE
Enola

Presented by Johan

Moving Station
Objednat


13.09.2016

13.09.2016

20:00-20:40
(40 min.)
DIVADELNÍ SPOLEČENSTVÍ TYAN, Pilsen, CZE
A co poezie?

Presented by Johan

Moving Station
Objednat


14.09.2016

14.09.2016

19:00-21:15
(135 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Prague, CZE
With the Smile of Idiots
Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna
Jan Borna and Miroslav Hanuš
Epilog

The New Stage
Objednat


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Theatre 2017
Facebook
RSS