->en

> Homepage

PROGRAM 2015 .::.


08.09.2015

08.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

08.09.2015

17:00-18:50
(110 min.)
MOVIE
HRŮZA NA JEVIŠTI

Alfred Hitchcock

08.09.2015

20:00-22:02
(122 min.)
MOVIE
TRAMVAJ DO STANICE TOUHA

Elia Kazan


09.09.2015

09.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

09.09.2015

16:00-17:30
(90 min.)
MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO / CITY THEATRE KLADNO, Kladno, CZE
BREMEN FREEDOM
Rainer Werner Fassbinder
Martin Františák
Main program

Alfa Theatre
Objednat

09.09.2015

18:30-22:40
(250 min.)
NOWY TEATR, Warsaw, POL
(A)POLLONIA
Krzysztof Warlikowski, Jacek Poniedziałek, Piotr Gruszczyński
Krzysztof Warlikowski
Main program

DEPO2015
Objednat

09.09.2015

20:00-22:15
(135 min.)
TR Warszawa, Warsaw, POL
THE BAT
Kornél Mundruczó, Kata Wéber
Kornél Mundruczó
Main program

Grand Theatre
Objednat


10.09.2015

10.09.2015

11:00-12:05
(65 min.)
NAIVE THEATRE, Liberec, CZE
BAND ON A ROLL
Vít Peřina
Michaela Homolová
Main program

Alfa Theatre
Objednat

10.09.2015

13:00-14:10
(70 min.)
STK THEATRE CONCEPT, Prague, CZE
THE TEMPEST

SKUTR
Main program

The Small Stage
Objednat

10.09.2015

15:00-15:50
(50 min.)
ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP
THE GREENMAN
Adrian Schvarzstein
Adrian Schvarzstein

10.09.2015

15:00-17:10
(130 min.)
CITY THEATRE BRNO, Brno, CZE
DEAD SOULS
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Hana Burešová
Main program

Grand Theatre
Objednat

10.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

10.09.2015

16:00-19:00
(180 min.)
PLAY UNDERGROUND, Prague, CZE
PLAY UNDERGROUND
Jan Mocek, Táňa Švehlová
Jan Mocek
Open Air

Theatre parking

10.09.2015

17:00-17:35
(35 min.)
STUDIO DAMÚZA, PRAHA, CZE
THE GINGERBREAD COTTAGE

Collective

10.09.2015

18:00-18:50
(50 min.)
ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP
THE GREENMAN
Adrian Schvarzstein
Adrian Schvarzstein

10.09.2015

18:30-22:40
(250 min.)
NOWY TEATR, Warsaw, POL
(A)POLLONIA
Krzysztof Warlikowski, Jacek Poniedziałek, Piotr Gruszczyński
Krzysztof Warlikowski
Main program

DEPO2015
Objednat


11.09.2015

11.09.2015

11:00-11:50
(50 min.)
ALFA THEATRE, (Host theatre production), Pilsen, CZE
CHA CHA CHA OR CHARLIE CHAPLIN AND OTHER CHUMPS
Vít Peřina, Ivan Nesveda, Tomáš Dvořák
Tomáš Dvořák
Main program

The Small Stage
Objednat

11.09.2015

13:00-14:40
(100 min.)
SLOVÁCKO THEATRE, Uherské Hradiště, CZE
THE WEDDING
Bertolt Brecht
Anna Petrželková
Main program

Alfa Theatre
Objednat

11.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

11.09.2015

15:00-15:50
(50 min.)
ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP
THE GREENMAN
Adrian Schvarzstein
Adrian Schvarzstein

11.09.2015

15:00-18:00
(180 min.)
PLAY UNDERGROUND, Prague, CZE
PLAY UNDERGROUND
Jan Mocek, Táňa Švehlová
Jan Mocek
Open Air

Theatre parking

11.09.2015

16:00-18:35
(155 min.)
KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE
EUGENE ONEGIN
Alexandr Sergeyevich Pushkin
SKUTR
Main program

Grand Theatre
Objednat

11.09.2015

17:00-18:05
(65 min.)
Spektákl Theatre, Prague, CZE
DUŠAN’S SOUL – A FARCE

Jan Holec

11.09.2015

18:00-18:50
(50 min.)
ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP
THE GREENMAN
Adrian Schvarzstein
Adrian Schvarzstein

11.09.2015

20:00-22:30
(150 min.)
SCHAUBÜHNE AM LEHNINER PLATZ, Berlin, DEU
AN ENEMY OF THE PEOPLE
Henrik Ibsen
Thomas Ostermeier
Main program

The New Stage
Objednat

11.09.2015

20:00-21:15
(75 min.)
TEATR OSMEGO DNIA and JOHAN, Poznaň, Plzeň, POL
THE IRON ROAD

Presented by Johan

Moving Station
Objednat

11.09.2015

21:30-23:20
(110 min.)
THEATRE LETÍ, Prague, CZE
AGAINST PROGRESS. AGAINST LOVE. AGAINST DEMOCRACY.
Esteve Soler, Martina Schlegelová, Marie Špalová
Marián Amsler, Ivan Buraj, Natália Deáková, Martina Schlegelová, Daniel Špinar, Sláva Daubnerová, Jana Špalová a JQr


12.09.2015

12.09.2015

11:00-11:40
(40 min.)
BOCA LOCA LAB, Prague, CZE
FOUR THREE TWO ONE (theatre - concert)

Jiří Adámek
Main program

The Small Stage
Objednat

12.09.2015

14:30-17:30
(180 min.)
PLAY UNDERGROUND, Prague, CZE
PLAY UNDERGROUND
Jan Mocek, Táňa Švehlová
Jan Mocek
Open Air

Theatre parking

12.09.2015

15:00-15:50
(50 min.)
ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP
THE GREENMAN
Adrian Schvarzstein
Adrian Schvarzstein

12.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

12.09.2015

16:00-17:15
(75 min.)
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ / THEATRE ON THE BALUSTRADE, Prague, CZE
HEDONISTS
Jan Mikulášek, Dora Viceníková
Jan Mikulášek
Main program

Grand Theatre
Objednat

12.09.2015

18:00-18:50
(50 min.)
ADRIAN SCHVARZSTEIN AND PLAY BY HIMSELF !, , ESP
THE GREENMAN
Adrian Schvarzstein
Adrian Schvarzstein

12.09.2015

19:30-22:30
(180 min.)
ČINOHERNÍ KLUB, Prague, CZE
THE BROTHERS KARAMAZOV
F. M. Dostojevskij – Evald Schorm
Martin Čičvák
Main program

Peklo Hall
Objednat

12.09.2015

19:30-23:00
(210 min.)
TEATRO TATRO, Nitra, SVK
THE MASTER AND MARGARITA
Michail Bulgakov, Ondrej Spišák
Ondrej Spišák

12.09.2015

19:30-22:00
(150 min.)
SCHAUBÜHNE AM LEHNINER PLATZ, Berlin, DEU
AN ENEMY OF THE PEOPLE
Henrik Ibsen
Thomas Ostermeier
Main program

The New Stage
Objednat

12.09.2015

20:00-21:15
(75 min.)
TEATR OSMEGO DNIA and JOHAN, Poznaň, Plzeň, POL
THE IRON ROAD

Presented by Johan

Moving Station
Objednat

12.09.2015

21:30-23:20
(110 min.)
THEATRE LETÍ, Prague, CZE
AGAINST PROGRESS. AGAINST LOVE. AGAINST DEMOCRACY.
Esteve Soler, Martina Schlegelová, Marie Špalová
Marián Amsler, Ivan Buraj, Natália Deáková, Martina Schlegelová, Daniel Špinar, Sláva Daubnerová, Jana Špalová a JQr


13.09.2015

13.09.2015

10:30-12:00
(90 min.)
MASOPUST THEATRE COMPANY, Prague, CZE
THE NICE THINGS WE EXPERIENCE
Jan Frič a herci
Jan Frič
Main program

The Small Stage
Objednat

13.09.2015

12:30-14:25
(115 min.)
J. K. TYL THEATRE, Pilsen, CZE
DEATH IN VENICE
Thomas Mann, Ondrej Šoth
Ondřej Šoth
Main program

The New Stage
Objednat

13.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

13.09.2015

15:30-17:15
(105 min.)
VESTURPORT, Reykjavik, ISL
BRIM / BREAKWATER
Vesturport – Jón Atla Jonasson
Haflidi Arngrimsson
Main program

Alfa Theatre
Objednat

13.09.2015

19:00-22:30
(210 min.)
SLOVAKIAN NATIONAL THEATRE, Bratislava, SVK
THE KINDLY ONES
Jonathan Littell, Daniel Majling
Michal Vajdička
Main program

Grand Theatre
Objednat

13.09.2015

20:00-21:10
(70 min.)
STANICA ŽILINA, SLOVENSKÁ FILHARMONIE, Žilina, SVK
2’ 16” AND HALF: SPACE ODYSSEY

Ivana Rumanová, Barbora Uríková, Hana Hudcovičová Lukšů, Martu Hlavajová, Marek Piaček
Presented by Johan

Moving Station
Objednat


14.09.2015

14.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

14.09.2015

20:00-20:50
(50 min.)
CONTINUO THEATRE, Švestkový dvůr, Malovice, CZE
EIGTH DAY

Pavel Štourač
Presented by Johan

Moving Station
Objednat


15.09.2015

15.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015


16.09.2015

16.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

16.09.2015

19:00-20:50
(110 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
KAKADU

Jiří Havelka
Epilog

Alfa Theatre
Objednat

16.09.2015

20:00-20:40
(40 min.)
JOHAN, MAISSON FOLLIE, Pilsen, Mons, BEL
TWINS / DVOJENCI
Petra Hauerová, Roman Černík
Petra Hauerová
Presented by Johan

Moving Station
Objednat


17.09.2015

17.09.2015

15:00-19:00
(240 min.)
Others

DEPO2015

17.09.2015

19:00-20:50
(110 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
KAKADU

Jiří Havelka
Epilog

Alfa Theatre
Objednat

17.09.2015

20:00-20:40
(40 min.)
JOHAN, MAISSON FOLLIE, Pilsen, Mons, BEL
TWINS / DVOJENCI
Petra Hauerová, Roman Černík
Petra Hauerová
Presented by Johan

Moving Station
Objednat


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Theatre 2017
Facebook
RSS