->en

> Homepage

PROGRAM 2012 .::.


11.09.2012

11.09.2012

17:00-18:16
(76 min.)
And something more

Měšťanská Beseda Cinema

11.09.2012

20:00-21:16
(76 min.)
And something more

Měšťanská Beseda Cinema


12.09.2012

12.09.2012

16:00-18:40
(160 min.)
SLOVÁCKO THEATRE, Uherské Hradiště, CZE
KALIBA’S CRIME
Karel Václav Rais
Jan Antonín Pitínský
Main program

Chamber Theatre

12.09.2012

17:00-17:10
(10 min.)
LENKA BARTŮŇKOVÁ, , CZE
LAGRIMA
Lenka Bartůňková
Lenka Bartůňková
Presented by Johan

Americká ulice u pomníku

12.09.2012

19:00-20:10
(70 min.)
BOCA LOCA LAB, Prague, CZE
FIRE
Jiří Adámek
Jiří Adámek
OFF Programme

Alfa Theatre

12.09.2012

19:30-22:30
(180 min.)
KATONA JÓZSEF THEATRE, Budapest, HUN
IVANOV
Anton Pavlovich Chekhov
Tamás Ascher
Main program

Grand Theatre

12.09.2012

20:00-21:40
(100 min.)
LACHENDE BESTIEN, Prague, CZE
120 DAYS OF FREEDOM

Michal Hába a Šimon Spišák

12.09.2012

21:00-22:30
(90 min.)
DEPARTMENT OF ALTERNATIVE AND PUPPET THEATRE, DAMU, Prague, CZE
I, HERO
Jiří Havelka and team
Jiří Havelka
OFF Programme

Světovar Brewery


13.09.2012

13.09.2012

10:00-18:00
(480 min.)
ROTOZAZA, , GBR
ETIQUETTE


13.09.2012

11:00-12:35
(95 min.)
ALFA THEATRE, (Host theatre production), Pilsen, CZE
HAMLETEEN
Shakespeare, Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček
Jakub Vašíček
Presented by Pilsen

Alfa Theatre

13.09.2012

15:00-16:20
(80 min.)
J. K. TYL THEATRE, Pilsen, CZE
ENIGMATIC VARIATIONS
Eric-Emmanuel Schmitt
Jan Burian
Presented by Pilsen

Chamber Theatre - club

13.09.2012

16:00-17:00
(60 min.)
THE LJUD GROUP, , SVN
THE INVASION


13.09.2012

19:00-21:00
(120 min.)
THE SEVENTH STUDIO, Moscow, RUS
OTMOROZKI / SCUMBAGS
Zachar Prilepin - Kirill Serebrennikov
Kirill Serebrennikov
Main program

Chamber Theatre

13.09.2012

19:00-20:20
(80 min.)
J. K. TYL THEATRE, Pilsen, CZE
ENIGMATIC VARIATIONS
Eric-Emmanuel Schmitt
Jan Burian
Main program

Chamber Theatre - club

13.09.2012

19:30-20:30
(60 min.)
GEISSLERS HOFCOMOEDIANTEN, , CZE
AMBROSIA
s využitím překladu Petra Polehly sepsali Geisslers Hofcomoedianten
Petr Hašek
And something more

Kostel Nanebevzetí Panny Marie

13.09.2012

20:00-21:10
(70 min.)
BURANTEATR, Brno, CZE
Misanthropist
Buranteatr based on Molière
Zetel
OFF Programme

Alfa Theatre

13.09.2012

20:30-21:40
(70 min.)
MÝTUS - ALTERNATIVNÍ POHYBOVÉ TĚLESO, BECHYNĚ / NA PERÓNĚ, KOŠICE, , CZE
A combined evening 2 in 1



14.09.2012

14.09.2012

10:00-18:00
(480 min.)
ROTOZAZA, , GBR
ETIQUETTE


14.09.2012

11:00-11:45
(45 min.)
NAIVE THEATRE, Liberec, CZE
BUDULÍNEK
Vít Peřina
Michaela Homolová
Main program

Chamber Theatre - club

14.09.2012

14:00-15:35
(95 min.)
NATIONAL MORAVIAN-SILESIAN THEATRE, Ostrava, CZE
MOSCOW - PETUSHKI
Venedikt Jerofejev
Tomáš Jirman

14.09.2012

16:00-16:45
(45 min.)
NAIVE THEATRE, Liberec, CZE
BUDULÍNEK
Vít Peřina
Michaela Homolová
Main program

Chamber Theatre - club

14.09.2012

16:00-17:00
(60 min.)
THE LJUD GROUP, , SVN
THE INVASION


14.09.2012

16:30-19:00
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
A BLOCKAGE IN THE SYSTEM
Irvine Welsh
Michal Vajdička
Main program

Chamber Theatre

14.09.2012

18:00-19:35
(95 min.)
NATIONAL MORAVIAN-SILESIAN THEATRE, Ostrava, CZE
MOSCOW - PETUSHKI
Venedikt Jerofejev
Tomáš Jirman

14.09.2012

19:00-20:10
(70 min.)
HANDA GOTE, Prague, CZE
CLOUDS
Švábová, Procházka, Hybler, Smolík, Dörner
Švábová, Procházka, Hybler, Smolík, Dörner
OFF Programme

Alfa Theatre

14.09.2012

20:00-21:50
(110 min.)
TONEELHUIS (BE) & RO THEATER (NL), , NLD
SUNKEN RED
Jeroen Brouwers
Guy Cassiers
Main program

Grand Theatre

14.09.2012

20:00-21:00
(60 min.)
VERTEDANCE, Prague, CZE
SIMULANTE BANDE

Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová
Presented by Johan

Světovar Brewery


15.09.2012

15.09.2012

10:00-18:00
(480 min.)
ROTOZAZA, , GBR
ETIQUETTE


15.09.2012

10:00-22:00
(720 min.)
And something more

Chamber Theatre - club

15.09.2012

14:00-16:00
(120 min.)
THE HUNGARIAN THEATRE OF CLUJ, Kluž, ROU
CRIES AND WHISPERS
Ingmar Bergman
Andrei Şerban
Main program

Peklo Hall

15.09.2012

17:00-18:35
(95 min.)
GOOSE ON A STRING THEATRE, Brno, CZE
QUIET TARZAN
Simona Petrů, Petr Jan Kryštof
Anna Petrželková
Main program

Světovar Brewery

15.09.2012

19:00-21:30
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
A BLOCKAGE IN THE SYSTEM
Irvine Welsh
Michal Vajdička
Main program

Chamber Theatre

15.09.2012

20:00-21:20
(80 min.)
DIVADLO ARCHA, Praha, CZE
SOLO FOR LU

Jana Svobodová

15.09.2012

20:00-22:00
(120 min.)
THE HUNGARIAN THEATRE OF CLUJ, Kluž, ROU
CRIES AND WHISPERS
Ingmar Bergman
Andrei Şerban
Main program

Peklo Hall

15.09.2012

21:00-22:40
(100 min.)
ARENA THEATRE, Bratislava, SVK
KUKURA
Martin Čičvák
Rastislav Ballek
Main program

Grand Theatre


16.09.2012

16.09.2012

10:00-10:30
(30 min.)
And something more

Chamber Theatre - club

16.09.2012

10:30-10:45
(15 min.)
And something more

Chamber Theatre - club

16.09.2012

10:30-12:00
(90 min.)
FESTIVAL DISCUSSION
FESTIVAL DISCUSSION

And something more

Chamber Theatre - club

16.09.2012

14:00-15:30
(90 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Prague, CZE
LOVE AND MONEY
Dennis Kelly
Jan Mikulášek
Main program

Chamber Theatre

16.09.2012

15:00-16:00
(60 min.)
ŠPORTNIKI (CZ) in co-production with LG MARIBOR, , SVN
BACK TO BULLERBYN

Jakub Vašíček and team
OFF Programme

Chamber Theatre - club

16.09.2012

17:00-18:45
(105 min.)
PRAGUE CHAMBER THEATRE – COMEDY THEATRE, Prague, CZE
GARBAGE, THE CITY AND DEATH
Rainer Werner Fassbinder
Dušan D. Pařízek
Main program

Peklo Hall

16.09.2012

18:00-19:00
(60 min.)
ŠPORTNIKI (CZ) in co-production with LG MARIBOR, , SVN
BACK TO BULLERBYN

Jakub Vašíček and team
OFF Programme

Chamber Theatre - club

16.09.2012

20:00-22:00
(120 min.)
NATIONAL THEATRE BRNO, BRNO, CZE
EUROPEANA
Patrik Ouředník
Jan Mikulášek
Main program

Grand Theatre

16.09.2012

20:30-21:40
(70 min.)
T601, Prague, CZE
TANKRED DORST - The Legend of Poor Henry

Šimon Spišák

16.09.2012

21:00-22:30
(90 min.)
VOSTO5, Prague, CZE
SPRINGMAN
Jiří Havelka
Jiří Havelka
OFF Programme

Světovar Brewery


17.09.2012

17.09.2012

19:00-20:40
(100 min.)
ŠVANDOVO DIVADLO NA SMÍCHOVĚ, Prague, CZE
THE ART OF NEGATIVE THINKING
Bård Breien
Daniel Hrbek
Epilog

Grand Theatre


20.09.2012

20.09.2012

19:00-22:30
(210 min.)
ČINOHERNÍ KLUB, Prague, CZE
A STREETCAR NAMED DESIRE
Tennessee Williams
Ladislav Smoček


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Theatre 2017
Facebook
RSS