->en

> Homepage

PROGRAM 2011 .::.


13.09.2011

13.09.2011

14:00-16:00
(120 min.)

13.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
EVRYBÁBY, Pilsen, CZE
The House of Bernarda Alba
Federico García Lorca


14.09.2011

14.09.2011

12:54-12:54
(0 min.)
Workshop
Videoworkshop

And something more

Chamber Theatre - club

14.09.2011

16:00-16:00
(0 min.)
And something more

Chamber Theatre - club

14.09.2011

16:00-17:35
(95 min.)
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ / THEATRE ON THE BALUSTRADE, Prague, CZE
Orestes Material
Eurípides et al.
Jan Frič
Main program

Alfa Theatre

14.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
NANOHACH, , CZE
BRUT


14.09.2011

19:00-22:00
(180 min.)
VACHTANGOV THEATRE, Moscow, RUS
Uncle Vanya
A. P. Čechov
Rimas Tuminas
Main program

Grand Theatre


15.09.2011

15.09.2011

11:00-12:20
(80 min.)
ALFA THEATRE, (Host theatre production), Pilsen, CZE
Amberville – A Hard Town For Soft Toys
Tim Davys - Marek Pivovar
Radovan Lipus
Main program

Alfa Theatre

15.09.2011

12:55-12:55
(0 min.)
And something more

Chamber Theatre

15.09.2011

16:00-18:30
(150 min.)
TRANSTEATRAL, Prague, CZE
Brand / Fire
Henrik Ibsen
Štěpán Pácl
Main program

Peklo Hall

15.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
Ondřej Lipovský, , CZE
Just Earth, Heaven, Me and the Horizon
Ondřej Lipovský

15.09.2011

20:00-22:20
(140 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Prague, CZE
Our Swaggerers
Ladislav Stroupežnický
Jan Borna
Main program

Chamber Theatre


16.09.2011

16.09.2011

13:00-15:45
(165 min.)
DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE
Romeo and Juliet
William Shakespeare
Anna Petrželková
Main program

Alfa Theatre

16.09.2011

15:00-15:20
(20 min.)
ECHT STREET PUPPETS, Prague, CZE
La Petit Mord

Open Air

Smetana´s Park

16.09.2011

17:00-17:20
(20 min.)
ECHT STREET PUPPETS, Prague, CZE
La Petit Mord

Open Air

Smetana´s Park

16.09.2011

17:00-18:15
(75 min.)
SLOVAKIAN NATIONAL THEATRE, Bratislava, SVK
Hollyroth

Rastislav Ballek
Main program

Peklo Hall

16.09.2011

20:00-21:30
(90 min.)
MĚSTSKÉ DIVADLO KLADNO / CITY THEATRE KLADNO, Kladno, CZE
The Seagull
Anton Pavlovič Čechov
Daniel Špinar
Main program

Chamber Theatre

16.09.2011

20:00-23:20
(200 min.)
NEMZETI SZÍNHÁZ, BUDAPEST / NATIONAL THEATRE, Budapest, HUN
Ice
Vladimír Sorokin
Kornél Mundruczó
Main program

Grand Theatre

16.09.2011

20:00-20:55
(55 min.)
GEISSLERS HOFCOMOEDIANTEN, , CZE
Fitzli Putzli

Petr Hašek


17.09.2011

17.09.2011

12:00-13:20
(80 min.)
P.A.T., Bratislava, SVK
M. H. L.
Sláva Daubnerová
Sláva Daubnerová
Main program

Alfa Theatre

17.09.2011

15:00-16:15
(75 min.)
NATIONAL THEATRE, Prague, CZE
Historical Monologue
Milada Součková
J. A. Pitínský
Main program

Chamber Theatre - club

17.09.2011

17:30-18:15
(45 min.)
ZBIGNIEW RASZEWSKI THEATRE INSTITUTE, Warsaw, POL
Chorus of Women
Marta Górnicka
Marta Górnicka
Main program

Peklo Hall

17.09.2011

19:00-20:15
(75 min.)
NATIONAL THEATRE, Prague, CZE
Historical Monologue
Milada Součková
J. A. Pitínský
Main program

Chamber Theatre - club

17.09.2011

19:00-22:20
(200 min.)
NEMZETI SZÍNHÁZ, BUDAPEST / NATIONAL THEATRE, Budapest, HUN
Ice
Vladimír Sorokin
Kornél Mundruczó
Main program

Grand Theatre

17.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
CIRKUS MLEJN, Prague, CZE
Emílie


17.09.2011

20:00-22:30
(150 min.)
NATIONAL THEATRE BRNO, BRNO, CZE
The V+W Correspondence
Dora Viceníková
Jan Mikulášek
Main program

Chamber Theatre

17.09.2011

21:00-21:00
(0 min.)
CONTINUO THEATRE, Švestkový dvůr, Malovice, CZE
Finis Terrae
Continuo Theatre
Pavel Šťourač


18.09.2011

18.09.2011

10:00-12:00
(120 min.)
Workshop
Festivalová beseda
Festivalová beseda
Festivalová beseda
Main program

Chamber Theatre - club

18.09.2011

11:55-21:55
(600 min.)
JOHAN, Pilsen, CZE
Jižák Open (fringe fair)


18.09.2011

13:00-14:00
(60 min.)
KARBIDO, Wroclaw, POL
Table
Karbido
Karbido
Main program

Peklo Hall

18.09.2011

15:00-17:30
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
Dealer’s Choice
Patrick Marber
Jiří Pokorný
Main program

Chamber Theatre

18.09.2011

17:00-18:00
(60 min.)
KARBIDO, Wroclaw, POL
Table
Karbido
Karbido
Main program

Peklo Hall

18.09.2011

19:00-22:00
(180 min.)
J. K. TYL THEATRE, Pilsen, CZE
Rigoletto
Giuseppe Verdi
Róbert Alföldi
Main program

Grand Theatre


19.09.2011

19.09.2011

19:00-21:30
(150 min.)
STUDIO YPSILON, Prague, CZE
T. G. M. aneb Masaryk mezi minulostí a dneškem
Jan Schmid, Jan Kolář
Jan Schmid
Epilog

Grand Theatre

19.09.2011

19:00-21:30
(150 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
Dealer’s Choice
Patrick Marber
Jiří Pokorný
Main program

Chamber Theatre


20.09.2011


21.09.2011

21.09.2011

19:00-19:00
(0 min.)
DIVADLO V ŘEZNICKÉ, Prague, CZE
Po zkoušce
Ingmar Bergman
Martin Huba


22.09.2011

22.09.2011

19:00-20:20
(80 min.)
ČINOHERNÍ KLUB, Prague, CZE
Moje strašidlo
Felix Mitterer
Martin Čičvák


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Theatre 2017
Facebook
RSS