->en

> Homepage

PROGRAM 2010 .::.


14.09.2010

14.09.2010

19:00-23:00
(240 min.)
SLOVAKIAN NATIONAL THEATRE, Bratislava, SVK
Anna Karenina
Lev Nikolaevich Tolstoy
Directed by Roman Polák
Main program

Grand Theatre

14.09.2010

20:00-20:50
(50 min.)
EVRYBÁBY, Pilsen, CZE
Time G

Direct: Roman Černík


15.09.2010

15.09.2010

16:00-17:30
(90 min.)
DIVADLO NA FIDLOVAČCE, Prague, CZE
Benefit – Everyone Rescues an African
Ingrid Lausund
Directed by Štěpán Pácl
Main program

Alfa Theatre

15.09.2010

18:30-22:30
(240 min.)
SLOVAKIAN NATIONAL THEATRE, Bratislava, SVK
Anna Karenina
Lev Nikolaevich Tolstoy
Directed by Roman Polák
Main program

Grand Theatre

15.09.2010

19:00-19:50
(50 min.)
CIRKUS MLEJN, Prague, CZE
Postav na čaj!


15.09.2010

21:30-22:45
(75 min.)
FARMA V JESKYNI / FARM IN THE CAVE, , CZE
Divadlo / The Theatre

Directed by Viliam Dočolomanský
Main program

Světovar Brewery

15.09.2010

23:00-23:00
(0 min.)
Workshop
Videoworkshop

And something more

All stages

15.09.2010

23:00-23:00
(0 min.)
And something more

All stages


16.09.2010

16.09.2010

11:00-12:05
(65 min.)
ALFA THEATRE, (Host theatre production), Pilsen, CZE
James Blond
Vítek Peřina
Directed by Tomáš Dvořák
Main program

Alfa Theatre

16.09.2010

14:00-16:30
(150 min.)
J. K. TYL THEATRE, Pilsen, CZE
Monty Python’s Spamalot
Eric Idle, John Du Prez
Directed by Roman Meluzín
Main program

Grand Theatre

16.09.2010

18:00-19:10
(70 min.)
NATIONAL THEATRE, Prague, CZE
Blackbird
David Harrower
Directed by Jiří Pokorný
Main program

Chamber Theatre

16.09.2010

19:00-20:10
(70 min.)
ARCHA LAB – ARCHA THEATRE, Prague, CZE
Šašci, špióni a prezidenti

Režie: Jana Svobodová

16.09.2010

20:00-23:15
(195 min.)
NEW RIGA THEATRE / JAUNĀIS RĪGAS TEĀTRIS, Riga, LVA
Sound of Silence
Alvis Hermanis
(directed by Alvis Hermanis)
Main program

Peklo Hall

16.09.2010

21:00-22:00
(60 min.)
BÄNGDITOS THEATER, Hamburg, DEU
Fontána /Überfluss


16.09.2010

21:30-22:45
(75 min.)
FARMA V JESKYNI / FARM IN THE CAVE, , CZE
Divadlo / The Theatre

Directed by Viliam Dočolomanský
Main program

Světovar Brewery


17.09.2010

17.09.2010

11:00-11:50
(50 min.)
NAIVE THEATRE, Liberec, CZE
Swan Lake
Iva Peřinová
Directed by Tomáš Dvořák
Main program

Alfa Theatre

17.09.2010

15:00-17:10
(130 min.)
NATIONAL THEATRE BRNO, BRNO, CZE
Atomised
Michel Houellebecq
Directed by Jan Mikulášek
Main program

Chamber Theatre

17.09.2010

16:00-16:50
(50 min.)
KÜHLSCHRÄNKE, Pilsen, CZE
Žalář

Directed by Marie Nováková
Site specific

Monastery Plasy

17.09.2010

19:00-19:50
(50 min.)
VOJTA ŠVEJDA A JAN KALIVODA, Prague, CZE
Sifon

Direct: Vojta Švejda a Jan Kalivoda

17.09.2010

19:00-20:30
(90 min.)
GÁRDONYI GÉZA SZÍNHÁZ / GÉZA GÁRDONYI THEATRE, Eger, HUN
The Merchant of Venice
William Shakespeare
Directed by Sándor Zsotér
Main program

Grand Theatre

17.09.2010

20:00-23:15
(195 min.)
NEW RIGA THEATRE / JAUNĀIS RĪGAS TEĀTRIS, Riga, LVA
Sound of Silence
Alvis Hermanis
(directed by Alvis Hermanis)
Main program

Peklo Hall

17.09.2010

21:00-22:00
(60 min.)
DÉCALAGES (FR/CZ), , FRA
TaBALADA
Seiline Vallée

17.09.2010

21:30-23:00
(90 min.)
VOSTO5, Prague, CZE
Teatromat
Ondřej Cihlář and others
Directed by: Ondřej Cihlář and others
OFF Programme

Světovar Brewery


18.09.2010

18.09.2010

13:00-15:20
(140 min.)
DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE
The Wild Duck
Henrik Ibsen
Directed by Jan Mikulášek
Main program

Alfa Theatre

18.09.2010

16:30-18:00
(90 min.)
PRAGUE CHAMBER THEATRE, Prague, CZE
Weissenstein
Johannes Urzidil - David Jařab
Directed by David Jařab
Main program

Chamber Theatre - club

18.09.2010

16:30-18:00
(90 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
The Man Without a Past
Aki Kaurismäki – Miroslav Krobot:
Directed by Miroslav Krobot
Main program

Chamber Theatre

18.09.2010

19:00-21:30
(150 min.)
TEATR POLSKI / POLISH THEATRE, BYDGOSZCZ, POL
Platonov
A. P. Chekhov
Directed by Maja Kleczewska
Main program

Grand Theatre

18.09.2010

19:00-20:30
(90 min.)
ANTALYA STATE THEATRE, Antalya, TUR
Kvartet
G. Szpiro
Direct: Esen Özman

18.09.2010

19:00-20:30
(90 min.)
PRAGUE CHAMBER THEATRE, Prague, CZE
Weissenstein
Johannes Urzidil - David Jařab
Directed by David Jařab
Main program

Chamber Theatre - club

18.09.2010

21:00-22:00
(60 min.)
DÉCALAGES (FR/CZ), , FRA
TaBALADA
Seiline Vallée

18.09.2010

21:30-22:25
(55 min.)
VERTEDANCE in coproduction with ARCHA THEATRE, Prague, CZE
Emigrantes
Veronika Kotlíková, Tereza Ondrová
Site specific

Světovar Brewery


19.09.2010

19.09.2010

11:55-12:05
(10 min.)

19.09.2010

14:00-15:40
(100 min.)
THEATRE LETÍ, Prague, CZE
Terminus
Mark O´Rowe
Directed by Martina Schlegelová
OFF Programme

Alfa Theatre

19.09.2010

14:00-15:00
(60 min.)
VOJTA ŠVEJDA A JAN KALIVODA, Prague, CZE
Arktický Robinson aneb neuvěřitelná putování Jana Eskymo Welzla

Direct: Vojta Švejda, Jan Beneš Mc-Gadie, Kateřina Housková, Radka Mizerová, Jan Kalivoda

19.09.2010

15:00-16:30
(90 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Prague, CZE
The Man Without a Past
Aki Kaurismäki – Miroslav Krobot:
Directed by Miroslav Krobot
Main program

Chamber Theatre

19.09.2010

17:00-18:10
(70 min.)
GOOSE ON A STRING THEATRE, Brno, CZE
Pig
Václav Havel
Directed by Vladimír Morávek
Main program

Světovar Brewery

19.09.2010

19:00-20:10
(70 min.)
PÔTOŇ THEATRE, Bátovce, SVK
Shake ShakespeaRe Macbeth
Shakespeare, Ditte, Jurčová
Direct: Iveta Jurčová

19.09.2010

19:00-20:25
(85 min.)
SRPSKO NARODNO POZORIŠTE / SERBIAN NATIONAL THEATRE, Novi Sad, SRB
The Doll Ship
Milena Marković
Directed by Ana Tomović
Main program

Grand Theatre


20.09.2010

20.09.2010

19:00-21:40
(160 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Prague, CZE
U Hitlerů v kuchyni
Arnošt Goldflam
Directed by Jan Borna
Epilog

Grand Theatre


21.09.2010


22.09.2010

22.09.2010

19:00-21:55
(175 min.)
MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ - DIVADLO ABC, Prague, CZE
Saturnin
Zdeněk Jirotka, Martin Vačkář, Ondřej Havelka
Directed by Ondřej Havelka
Epilog

Grand Theatre


23.09.2010

23.09.2010

19:00-21:00
(120 min.)
ČINOHERNÍ KLUB, Prague, CZE
Léda
Miroslav Krleža
Directed by Ladislav Smoček


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Theatre 2017
Facebook
RSS