->cs

> Úvodní strana / Program

PROGRAM 2017


12.09.2017

12.09.2017

17:00-18:28
(88 min.)
FILM
Phil Spector

David Mamet

12.09.2017

20:00-21:20
(80 min.)
FILM
Červená

Olga Sommerová

12.09.2017

20:00-21:10
(70 min.)
JOHAN, Plzeň, CZE
Internet věcí
Jiří Honzírek
Jiří Honzírek
Johan uvádí

Moving Station
Objednat


13.09.2017

13.09.2017

15:00-15:40
(40 min.)
OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA
Gumová hlava / VSTUP ZDARMA
Otto il Bassotto
Otto il Bassotto

13.09.2017

16:30-18:40
(130 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
Talentovaný pan Ripley
Patricia Highsmith
Natália Deáková
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

13.09.2017

18:00-18:40
(40 min.)
OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA
Gumová hlava / VSTUP ZDARMA
Otto il Bassotto
Otto il Bassotto

13.09.2017

19:30-22:30
(180 min.)
VÍGSZÍNHÁZ, Budapešť, HUN
Zločin a trest
Fjodor Michajlovič Dostojevskij
Michal Dočekal
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

13.09.2017

20:00-21:10
(70 min.)
JOHAN, Plzeň, CZE
Internet věcí
Jiří Honzírek
Jiří Honzírek
Johan uvádí

Moving Station
Objednat


14.09.2017

14.09.2017

10:30-11:50
(80 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
Gazdina roba
Gabriela Preissová, Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček
Jakub Vašíček j.h.
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

14.09.2017

13:00-14:10
(70 min.)
JOHAN, Plzeň, CZE
Internet věcí
Jiří Honzírek
Jiří Honzírek
Johan uvádí

Moving Station
Objednat

14.09.2017

13:00-15:30
(150 min.)
DIVADLO LETÍ, Praha, CZE
Olga (Horrory z Hrádečku)
Anna Saavedra
Martina Schlegelová
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

14.09.2017

13:00-14:00
(60 min.)
DIVADLO PETRA MANKOVECKÉHO, Bratislava, SVK
Bůj je DJ
Falk Richter
Šimon Ferstl
Hlavní program

Malá scéna - suterén
Objednat

14.09.2017

15:00-15:40
(40 min.)
OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA
Gumová hlava / VSTUP ZDARMA
Otto il Bassotto
Otto il Bassotto

14.09.2017

17:00-18:30
(90 min.)
KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ/ORLAI PRODUKCIÓS IRODA/FÜGE/MASZK EGYESÜLET, Budapešť, HUN
Bláznovy zápisky
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Viktor Bodó
Hlavní program

DEPO2015

14.09.2017

17:00-17:00
(0 min.)
Koncert, ,
BomBarďák / VSTUP ZDARMA
Jiří Jelínek
Jiří Jelínek

14.09.2017

17:30-18:40
(70 min.)
JOHAN, Plzeň, CZE
Internet věcí
Jiří Honzírek
Jiří Honzírek
Johan uvádí

Moving Station
Objednat

14.09.2017

17:30-20:00
(150 min.)
DIVADLO LETÍ, Praha, CZE
Olga (Horrory z Hrádečku)
Anna Saavedra
Martina Schlegelová
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

14.09.2017

18:00-18:40
(40 min.)
OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA
Gumová hlava / VSTUP ZDARMA
Otto il Bassotto
Otto il Bassotto

14.09.2017

20:30-22:00
(90 min.)
TR Warszawa, Varšava, POL
Holzwege
Marta Sokołowska
Katarzyna Kalwat
Hlavní program

Nová scéna
Objednat


15.09.2017

15.09.2017

10:00-12:30
(150 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
Liduschka (Baarová)
Aleš Březina, Karel Steigerwald, Jiří Ornest
Roman Meluzín
Hlavní program

Nová scéna
Objednat

15.09.2017

13:30-14:20
(50 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
Jsou místa oblíbená tmou, kde nikdy a nic na ostrovech se skrývá odlehlých
Judith Schalansky
Filip Homola
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

15.09.2017

14:00-15:05
(65 min.)
BRATISLAVSKÉ BÁBKOVÉ DIVADLO, Bratislava, SVK
Na slepičích křídlech
Irena Brežná
Katarína Aulitisová
Hlavní program

Moving Station
Objednat

15.09.2017

15:00-15:40
(40 min.)
OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA
Gumová hlava / VSTUP ZDARMA
Otto il Bassotto
Otto il Bassotto

15.09.2017

16:30-17:20
(50 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
Jsou místa oblíbená tmou, kde nikdy a nic na ostrovech se skrývá odlehlých
Judith Schalansky
Filip Homola
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

15.09.2017

16:30-17:50
(80 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
Hovory na útěku
Bertolt Brecht
Jan Borna, Miroslav Hanuš
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

15.09.2017

17:00-17:00
(0 min.)

15.09.2017

18:00-18:40
(40 min.)
OTTO IL BASSOTO, Sora, ITA
Gumová hlava / VSTUP ZDARMA
Otto il Bassotto
Otto il Bassotto

15.09.2017

19:00-19:50
(50 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
Jsou místa oblíbená tmou, kde nikdy a nic na ostrovech se skrývá odlehlých
Judith Schalansky
Filip Homola
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

15.09.2017

19:00-21:50
(170 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO TÂRGU-MUREȘ, Târgu Mureș, ROU
Klid
Attila Bartis
Radu Afrim
Hlavní program

Velké divadlo

15.09.2017

19:00-19:00
(0 min.)
BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA
Hobo / VSTUP ZDARMA
Paolo Locci
Paolo Locci

15.09.2017

21:00-21:00
(0 min.)
BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA
Hobo / VSTUP ZDARMA
Paolo Locci
Paolo Locci


16.09.2017

16.09.2017

11:00-11:55
(55 min.)
DIVADELNÍ SPOLEČNOST MASOPUST, Praha, CZE
Lidový kousek
Ivana Uhlířová, Michal Kern, Miloslav König
Ivana Uhlířová, Michal Kern, Miloslav König
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

16.09.2017

14:30-16:05
(95 min.)
DIVADLO PETRA BEZRUČE, Ostrava, CZE
PS: … odepiš!
Lukáš Brutovský
Lukáš Brutovský 
Hlavní program

Divadlo Alfa
Objednat

16.09.2017

17:00-19:25
(145 min.)
DIVADLO POD PALMOVKOU, Praha, CZE
Nora (domeček pro panenky)
Henrik Ibsen
Jan Nebeský
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

16.09.2017

19:00-19:00
(0 min.)
BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA
Hobo / VSTUP ZDARMA
Paolo Locci
Paolo Locci

16.09.2017

19:30-21:45
(135 min.)
DAS FRÄULEIN (KOMPANIE), Brusel, BEL
Smutek
Anne-Cécile Vandalem
Anne-Cécile Vandalem
Hlavní program

Nová scéna
Objednat

16.09.2017

20:00-20:00
(0 min.)

16.09.2017

20:30-22:45
(135 min.)
TEATR ŁAŻNIA NOWA, Krakov, POL
Vše o mé matce

Michał Borczuch
Hlavní program

DEPO2015
Objednat

16.09.2017

21:00-21:00
(0 min.)
BRIGATA TOTEM CIRCUS SHOW, Turín, ITA
Hobo / VSTUP ZDARMA
Paolo Locci
Paolo Locci


17.09.2017

17.09.2017

10:30-11:45
(75 min.)
BOCA LOCA LAB, Praha, CZE
Bludiště seznamů
Martin Smolka a Jiří Adámek
Jiří Adámek
Hlavní program

Moving Station
Objednat

17.09.2017

13:00-15:20
(140 min.)
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE
Divoká kachna
Henrik Ibsen
David Šiktanc
Hlavní program

Malá scéna
Objednat

17.09.2017

16:30-18:45
(135 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
Vzkříšení
Daniel Doubt
Michal Vajdička
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

17.09.2017

16:30-19:00
(150 min.)
SLOVÁCKÉ DIVADLO, Uherské Hradiště, CZE
Měsíc nad řekou
Fráňa Šrámek
Anna Petrželková
Hlavní program

DEPO2015
Objednat

17.09.2017

18:30-19:45
(75 min.)
BOCA LOCA LAB, Praha, CZE
Bludiště seznamů
Martin Smolka a Jiří Adámek
Jiří Adámek
Hlavní program

Moving Station
Objednat

17.09.2017

20:00-22:15
(135 min.)
DAS FRÄULEIN (KOMPANIE), Brusel, BEL
Smutek
Anne-Cécile Vandalem
Anne-Cécile Vandalem
Hlavní program

Nová scéna
Objednat


18.09.2017

18.09.2017

19:00-21:15
(135 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
Vzkříšení
Daniel Doubt
Michal Vajdička
Hlavní program

Velké divadlo
Objednat

18.09.2017

20:00-21:05
(65 min.)
SPITFIRE COMPANY, Praha, CZE
Fragmenty milostných obrazů
Petr Boháč, Miřenka Čechová
Petr Boháč, Miřenka Čechová
Johan uvádí

Moving Station
Objednat


19.09.2017

19.09.2017

19:00-21:30
(150 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
Lucerna
Alois Jirásek
Hana Burešová

19.09.2017

20:00-20:45
(45 min.)
AURORA LUBOS, Gdaňsk, POL
Witajcie
Aurora Lubos
Aurora Lubos
Johan uvádí

Moving Station
Objednat


20.09.2017

20.09.2017

16:30-21:00
(270 min.)
PROART COMPANY, Praha, CZE
Taneční workshopy Pro ART

Johan uvádí

Moving Station

20.09.2017

19:00-21:20
(140 min.)
DIVADLO BOLKA POLÍVKY, Brno, CZE
Šašek a syn
Bolek Polívka
Bolek Polívka
Epilog

Nová scéna
Objednat


21.09.2017

21.09.2017

19:00-21:20
(140 min.)
DIVADLO BOLKA POLÍVKY, Brno, CZE
Šašek a syn
Bolek Polívka
Bolek Polívka
Epilog

Nová scéna
Objednat

21.09.2017

20:00-21:15
(75 min.)
PROART COMPANY A PHASE ZERO PRODUCTIONS, Praha, CZE
Oneness
Martin Dvořák, Lukáš Leopold
Martin Dvořák, Lukáš Leopold
Johan uvádí

Moving Station
Objednat


NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2017
Facebook
RSS