> Úvodní strana / Program

PROGRAM 2016


07.09.2016

07.09.2016

18:30-22:50
(260 min.)
TEATR POLSKI, VRATISLAV, POL
Mýcení
Thomas Bernhard
Krystian Lupa
Hlavní program

Nové divadlo


08.09.2016

08.09.2016

11:00-12:15
(75 min.)
DIVADLO DRAK, Hradec Králové, CZE
O bílé lani
Tomáš Jarkovský, Jakub Vašíček, Jiří Vyšohlíd a kol.
Jakub Vašíček
Hlavní program

Velké divadlo

08.09.2016

13:30-15:40
(130 min.)
KLICPEROVO DIVADLO, HRADEC KRÁLOVÉ, CZE
Pěna dní
Boris Vian
SKUTR
Hlavní program

Velké divadlo

08.09.2016

16:30-19:00
(150 min.)
HaDIVADLO, Brno, CZE
Strýček Váňa
Anton Pavlovič Čechov
Ivan Buraj

08.09.2016

20:30-22:20
(110 min.)
PROTON THEATRE, BUDAPEŠŤ, HUN
Hard to be a God
Kornél Mundruczó, Yvette Bíró
Kornél Mundruczó
Hlavní program

DEPO


09.09.2016

09.09.2016

10:30-11:20
(50 min.)
DIVADLO ALFA, Plzeň, CZE
Lékařem proti své vůli
Molière
Tomáš Dvořák
Hlavní program

Divadlo Alfa

09.09.2016

13:30-14:40
(70 min.)
EXPERIMENTÁLNÍ PROSTOR NOD, PRAHA, CZE
Dvojí domov / z Čepa
Jan Nebeský – Lucie Trmíková – David Prachař & Experimentální prostor NoD
Jan Nebeský

09.09.2016

16:00-18:30
(150 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO BRNO, BRNO, CZE
Petrolejové lampy
Jaroslav Havlíček
Martin Glaser
Hlavní program

Velké divadlo

09.09.2016

20:00-22:20
(140 min.)
GOGOLOVO CENTRUM, MOSKVA, RUS
Mučedník
Marius von Mayenburg
Kirill Serebrennikov
Hlavní program

Nové divadlo


10.09.2016

10.09.2016

11:30-13:00
(90 min.)
DIVADLO J. K. TYLA, Plzeň, CZE
Vojcek
Georg Büchner
SKUTR
Hlavní program

Velké divadlo

10.09.2016

14:00-15:00
(60 min.)
SLÁVA DAUBNEROVÁ, , SVK
Solo lamentoso
Sláva Daubnerová
Sláva Daubnerová
Hlavní program

Divadlo Alfa

10.09.2016

16:00-18:30
(150 min.)
DIVADLO DISK, Praha, CZE
Rituální vražda Gorge Mastromase
Denis Kelly
Adam Svozil
Hlavní program

DEPO

10.09.2016

19:30-22:20
(170 min.)
DEJVICKÉ DIVADLO, Praha, CZE
Zimní pohádka
William Shakespeare
Ondrej Spišák
Hlavní program

Velké divadlo

10.09.2016

19:30-21:15
(105 min.)
ČINOHRA SLOVENSKÉHO NÁRODNÍHO DIVADLA, BRATISLAVA, SVK
Mojmír II. aneb Soumrak říše
Viliam Klimáček
Rastislav Ballek


11.09.2016

11.09.2016

11:00-11:45
(45 min.)
NAIVNÍ DIVADLO, Liberec, CZE
Čechy leží u moře
Radek Malý, Vít Peřina, Michaela Homolová a kol.
Michaela Homolová
Hlavní program

Velké divadlo

11.09.2016

13:00-14:30
(90 min.)
DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Praha, CZE
Posedlost

Jan Mikulášek
Hlavní program

Divadlo Alfa

11.09.2016

15:30-18:10
(160 min.)
KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA, OSTRAVA, CZE
Slyšení
Tomáš Vůjtek
Ivan Krejčí

11.09.2016

19:30-22:00
(150 min.)
NARODOWY STARY TEATR, KRAKOV, POL
Hamlet podle Williama Shakespeara

Krzysztof Garbaczewski
Hlavní program

Nové divadlo


12.09.2016

12.09.2016

19:00-21:45
(165 min.)
NÁRODNÍ DIVADLO, Praha, CZE
V rytmu swingu buší srdce mé
Martin Vačkář, Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
Hlavní program

Velké divadlo


13.09.2016


14.09.2016

14.09.2016

19:00-21:15
(135 min.)
DIVADLO V DLOUHÉ, Praha, CZE
S úsměvy idiotů
Jan Vodňanský, Petr Skoumal, Jan Borna
Jan Borna a Miroslav Hanuš
Hlavní program

Nové divadlo


DALŠÍ ODKAZY

NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2016
Facebook
RSS