->cs

NOVINKY

Festival DIVADLO oceněn na evropské úrovni

EFFE je mezinárodní festivalová platforma, jejíž snahou je spojovat festivaly, které jsou významně angažované v oblasti umění a které jsou pevně zasazené do svých místních komunit. Značkou EFFE jsou oceňovány vybrané inovativní festivaly s uměleckým zaměřením. Výběr provádí mezinárodní festivalová porota a odborníci z oblasti umění, kultury, podnikání a politiky. Festivalová centra pracují ve všech 28 členských státech Evropské unie za účelem zavedení, vývoje a propagace platformy EFFE ve svých zemích.

Festivalová značka EFFE je označením kvality vyjadřující mezinárodní uznání za práci festivalů a poskytující lepší přístup k informacím o těchto festivalech pro jejich partnery a pro veřejnost. Festivalová značka a ocenění jsou formou brandingu, který má podnítit zvědavost a účast více návštěvníků na festivalu.  

Více informací zde: www.effe.eu 

UPOZORŇUJEME

Festival DIVADLO oceněn značkou EFFE
02.05.2017
Získali jsme značku a ocenění významného evropského festivalu EFFE. 
Udělejte si čas na DIVADLO 2017
15.12.2016

13. - 21. září
2017

Rezervujte si μSPUTNIK
08.09.2016

Vstup zdarma. Spustili jsme rezervace na půvabné představení μSPUTNIK, které je určené pro 1 diváka a trvá 12 minut. Jaká dobrodružství ve vesmíru zažívá Sputnik, první umělá družice planety Země? Nenechte si ujít, vstup zdarma, registrace zde.

VIDEO

NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2016
Facebook
RSS