->cs

NOVINKY

Festival DIVADLO oceněn na evropské úrovni

EFFE je mezinárodní festivalová platforma, jejíž snahou je spojovat festivaly, které jsou významně angažované v oblasti umění a které jsou pevně zasazené do svých místních komunit. Značkou EFFE jsou oceňovány vybrané inovativní festivaly s uměleckým zaměřením. Výběr provádí mezinárodní festivalová porota a odborníci z oblasti umění, kultury, podnikání a politiky. Festivalová centra pracují ve všech 28 členských státech Evropské unie za účelem zavedení, vývoje a propagace platformy EFFE ve svých zemích.

Festivalová značka EFFE je označením kvality vyjadřující mezinárodní uznání za práci festivalů a poskytující lepší přístup k informacím o těchto festivalech pro jejich partnery a pro veřejnost. Festivalová značka a ocenění jsou formou brandingu, který má podnítit zvědavost a účast více návštěvníků na festivalu.  

Více informací zde: www.effe.eu 

UPOZORŇUJEME

Zahraniční představení s titulky
13.09.2017

Všechna zahraniční představení budou uváděna s českými titulky.

Představení a koncerty zdarma
07.09.2017

V prostoru U branky vás zveme na zdarma přístupné koncerty (Příhody kluka Bombarďáka, Jiří Jiráň & Botafogo, Green Smatroll) a dvě italská open-air představení pro rodiny s dětmi. Více zde

Předprodej již od 1. srpna
25.07.2017

Vstupenky budou v prodeji od 1. srpna 2017, 9.00, on-line na webu festivalu nebo zde.

VIDEO

NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2017
Facebook
RSS