->cs

NOVINKY

Zahraniční hvězdy festivalu: podívejte se na ukázky
07.09.2017

Nenechte si ujít zahraniční hvězdy festivalu, na které jsou ještě k dostání vstupenky: bruselský soubor Das Fräulein (Kompanie) s černou komedií Smutek, inscenace Holzwege dramatičky Marty Sokołowské v režii Katarzyny Kalkat z varšavského divadla TR a maďarská dramatizace Dostojevského románu Zločin a trest z předního budapešťského divadla Vígzsínház v režii Michala Dočekala.

Podpořte petici proti politickému pronásledování režiséra Kirilla Serebrennikova
31.08.2017

„Rusko je tou nejsložitější zemí na světě,“ řekl loni na Festivalu Divadlo v Plzni slavný režisér Kirill Serebrennikov, který momentálně v Moskvě čelí trestnímu stíhání, které se jeví jako politicky motivované. Festival Divadlo vyzývá divadelníky a občany k podpoře petice proti politickému pronásledování Kirilla Serebrennikova. Petici je možné podepsat on-line zde nebo fyzicky během konání festivalu ve Festivalovém centru.

Festival DIVADLO hledá nové partnery na Islandu
18.08.2017

Festival Divadlo hledá nové partnery na Islandu při setkání se zástupci Islandského Národního divadla v Reykjavíku a Mezinárodního festivalu LÓKAL. Iniciativa je podpořena grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

« 1 2 3 15 30 44 »

UPOZORŇUJEME

Zahraniční představení s titulky
13.09.2017

Všechna zahraniční představení budou uváděna s českými titulky.

Představení a koncerty zdarma
07.09.2017

V prostoru U branky vás zveme na zdarma přístupné koncerty (Příhody kluka Bombarďáka, Jiří Jiráň & Botafogo, Green Smatroll) a dvě italská open-air představení pro rodiny s dětmi. Více zde

Předprodej již od 1. srpna
25.07.2017

Vstupenky budou v prodeji od 1. srpna 2017, 9.00, on-line na webu festivalu nebo zde.

VIDEO

TV spot

FACEBOOK

AKREDITACE

Žádost o festivalovou akreditaci mohou divadelní kritici a novináři posílat do 18. srpna 2017 na adresu guest@festivaldivadlo.cz.

FANDÍ DIVADLU

Hlavní partneři

NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2017
Facebook
RSS