->cs

NOVINKY

Víkendové tipy
15.09.2017

Předpověď počasí hlásí, že bude chladno, vyrazte o víkendu do divadla! Na některá představení jsou stále vstupenky k dostání, tak neváhejte: například na bruselský soubor Das Fräulein (Kompanie) a jejich černou komedii Smutek nebo na inscenaci Měsíc nad řekou Slováckého divadla.

Zahraniční hvězdy festivalu: podívejte se na ukázky
07.09.2017

Nenechte si ujít zahraniční hvězdy festivalu, na které jsou ještě k dostání vstupenky: bruselský soubor Das Fräulein (Kompanie) s černou komedií Smutek, inscenace Holzwege dramatičky Marty Sokołowské v režii Katarzyny Kalkat z varšavského divadla TR a maďarská dramatizace Dostojevského románu Zločin a trest z předního budapešťského divadla Vígzsínház v režii Michala Dočekala.

Podpořte petici proti politickému pronásledování režiséra Kirilla Serebrennikova
31.08.2017

„Rusko je tou nejsložitější zemí na světě,“ řekl loni na Festivalu Divadlo v Plzni slavný režisér Kirill Serebrennikov, který momentálně v Moskvě čelí trestnímu stíhání, které se jeví jako politicky motivované. Festival Divadlo vyzývá divadelníky a občany k podpoře petice proti politickému pronásledování Kirilla Serebrennikova. Petici je možné podepsat on-line zde nebo fyzicky během konání festivalu ve Festivalovém centru.

« 1 2 3 15 30 44 »

UPOZORŇUJEME

Udělejte si čas na DIVADLO!
07.05.2018

Těšíme se na Vás!


12. - 20. září 2018

Zahraniční představení s titulky
13.09.2017

Všechna zahraniční představení budou uváděna s českými titulky.

Představení a koncerty zdarma
07.09.2017

V prostoru U branky vás zveme na zdarma přístupné koncerty (Příhody kluka Bombarďáka, Jiří Jiráň & Botafogo, Green Smatroll) a dvě italská open-air představení pro rodiny s dětmi. Více zde

VIDEO

TV spot

FACEBOOK

AKREDITACE

Žádost o festivalovou akreditaci mohou divadelní kritici a novináři posílat do 17. srpna 2018 na adresu guest@festivaldivadlo.cz.

FANDÍ DIVADLU

Za finanční podpory

NEWSLETTER

Chcete být pravidelně informováni o dění na festivalu Divadlo?

Přihlašte se k odběru našeho zpravodaje

© Festival Divadlo 2018
Facebook
RSS